H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI tečaji Tečaji apneje 2013

Tečaji apneje 2013

  • Avtor
    Prispevki
  • #8179

    Jure Daić
    Admin

    Danes smo objavili urnike tečajev 2013. Dodatne info in detajlni urniki so objavljeni na naši spletni strani: https://www.h2oteam.com/tecaji/predstavitev-instruktorja/

    Trenutno so objavljeni urniki za:

    – začetni tečaj potapljanja na vdih

    – nadaljevalni tečaj potapljenja na vdih,

    – teča podovodnega ribolova.

    Kmalu bomo objavili še urnike potapljanja na vdih za osnovnošolce.

    LP Jure

    #27494

    Jure Daić
    Admin

    Tečaji potapljanja na vdih in podvodnega ribolova se počasi zapolnjujejo. Prve skupine so že zapolnjene, v nekaterih pa so prosta samo še zadnja mesta. Zainteresirani se naj prijavijo čim prej. Več informacij o tečajih najdete na naši spletni strani: https://www.h2oteam.com/tecaji/predstavitev-instruktorja/

    Točni urniki:

    – Začetni tečaj potapljanja na vdih https://www.h2oteam.com/tecaji/tecaji-potapljanja-na-dah/#Datumi

    – Nadaljevalni tečaj potapljanja na vdih https://www.h2oteam.com/tecaji/nadaljevalni-tecaj-potapljanja-na-vdih/#Datumi_AFD

    – Tečaj podvodnega ribolova https://www.h2oteam.com/tecaji/tecaj-podvodnega-ribolova/#Datumi_PL

    LP Jure

    #27495

    Jure Daić
    Admin

    V soboto začnemo s tečaji. Aprilski termini so skoraj v celoti zapolnjeni, v majskih terminih so še na voljo zadnja prosta mesta. Interesenti pohitite s prijavami. Info na jure@h2oteam.com, https://www.h2oteam.com in 031 827 392.

    LP Jure

    #27496

    Jure Daić
    Admin

    Za nami je prvi letošnji morski del tečaja. Tokrat sta bili na morju dve skupini nadaljevalnih tečajev potapljanja na vdih. Imeli smo se odlično, saj je bil na morju velik del aktivnih H2O teamovcev. Globine dosežene na tečaju so bile prav tako odlične. Vsi tečajniki so se potopili med 25m in 35m.

    LP Jure

    #27497

    BostjanR81
    Član

    Po super vikendu in dobrih pogojih (razen zadnje pol ure), cel kup novih osebnih rekordov in lepe dosežene globine! Čestitke še 1x vsem skupaj za uspešno premagovanje samih sebe in postavljanje svojih novih meja!

    Ps.-Tadej opet odspredi pa najbolj široki :mrgreen: :mrgreen:

    #27498

    leon90
    Član

    Blo je super… Morski del tečaja je itak top!

    Rekord sem postavil malo drugačen od drugih sicer… :D

    haha vsaka nova izkusnja steje;)

    Lp

    Leon

    #27499

    majkl
    Član

    Tudi jaz sem zelo zadovoljen z nadaljevalnim tečajem. Hvala Juretu, ker nam je spet posredoval en kup koristnih informacij za uspešne in predvsem varne potope, tako v bazenu kot na morju.

    Drugače pa je vikend na morju tisto, kar smo najbrž vsi najbolj nestrpno pričakovali. Malce globlji potopi kot na začetnem tečaju, a še vedno popolnoma varni.

    Kar se mojih rezultatov tiče, pa sem več kot zadovoljen. Predvsem glede na dejstvo, da je šele začetek sezone.

    Zdaj pa se je treba malo zresnit na treningih, pol pa na Training Campu na 40 +. :rock:

    #27500

    majkl
    Član

    Aja, pa hvala tudi Boštjanu R. za odlično varovanje pri potopih in super nasvetih… :jump:

    #27501

    BostjanR81
    Član

    Mičo, malenkost ;) te pa le pridno prek 40ke avgusta! :fish:

    #27502

    martin09
    Član

    Tudi jaz sem presenečen nad svojim rezultatom, glede na to, da je začetek sezone in da sem bil od lanske jeseni le enkrat pod vodo.

    Škoda, da se me je v petek prijel prehlad in sem stežka izenačeval pritisk. Običajno izenačujem brez problemov in ne tako pogosto, zdaj pa sem stiskal nos in pihal v čelo kot nor, v bistvu nonstop, vsak meter. Kljub temu me je od zarona pa do izrona, skozi vse potope, spremljala tista ostra bolečina med sinusi in zobmi. Na površini pa sem namesto počitka praznil, znova in znova, poln nos. Zato sem zadnji potop, ko sem planiral na 35m , obrnil že na 22 m (slaba priprava in prepozno izenačevanje). Tudi jaz naslednjič ciljam na 40m. Zaenkrat pa moj Suunto kaže max 32.3 m.

    Vsej ekipi se zahvaljujem (tudi v imenu Anje in Tai-a) za družbo. Hkrati se opravičujem Juretu in Boštjanu ter 2. skupini, ker sem štartal proti domu že, ko ste bili še v vodi in se nisem spodobno zahvalil in poslovil.

    Za konec čestitam vsem za dobre globine in vam želim čim več potopov.

    p.s.

    Osnovni tečaj priporočam vsem, ki radi zaplavate kak meter pod gladino. Nadaljnega pa za tiste, ki bi radi še malo globlje.

    Martin

    #27503

    Jure Daić
    Admin

    Minuli vikend sta bili na morju prvi dve skupini tečajnikov začetnega tečaja potaljanja na vdih. Imeli smo se odlično tak kot vedno. Veselja, dobre volje, predvsem pa globokih potopov je bilo v izobilju. Vsi trije inštruktorji smo z veseljem spremljali napredek pri tečajnikih.

    LP Jure

    #27504

    Olib
    Član

    Pozdravljeni tudi v mojem imenu..

    Rad bi se zahvalil inštruktorju Juretu za zelo zanimiva predavanja, podano znanje in potapljanje. Najprej sem se sicer odločil za predavanja o povodnem ribolovu, pri katerih sem neizmerno užival, saj je bila to čudovita izkušnja, ki mi bo v bodoče bistveno pomagala pri boljšem ulovu in razumevanju posameznih ribjih vrst. Posledično sem se prijavil še na začetni tečaj potapljanja na vdih, kjer smo pridobili obilico novih informacij tako na predavanjih, kot v bazenskem delu, kot pretekli vikend na morju.

    Zavalil bi se tudi izrednima Juretovima pomočnikoma, Kompanu in “našemu” Boštjanu. Potapljanje z vami mi je bilo v užitek in veliko veselje.

    Na tečaju se nismo samo naučili varnega in odgovornega potapljanja, pač pa tudi pravilnega reševanja in NMP. Skoraj vsi smo z lahkoto dosegli 20m globine in prepričan sem, da bomo globino lahko še bolj izkusili na nadaljevalnih tečajih.

    Globina (in morje samo) ima tako pri meni še vedno zelo veliko spoštovnje, vendar z naučenim in pravilnim izvajanjem potapljanja na vdih, bom lahko še bolj užival in se veselil potapljanja, upajoč tudi na nagrado, torej s kakšnim kapitalcem, katrega zagotovo pokažem na forumu :)

    In že razmišljam, kdaj se prijavim na nadaljevalni tečaj, družba je odlična, kot je tudi tečaj sam.

    Vidimo se zelo kmalu,

    good luck,

    lp

    Anže Černe

    #27505

    BostjanR81
    Član

    Anže, užitek in veselje je tudi na naši strani in če ne prej, se vidimo na Advanced ;)

    Do takrat pa varne in lepe potope!

    Lp, B.

    #27506

    Jure Daić
    Admin

    Vid Ogris je sestavil video iz posnetkov, ki jih je naredil med nadaljevalnim tečajem potapljanja na vdih. Vid super si zmontiral!

    [youtube]BnpPJz-Mazg[/youtube]

    LP Jure

    #27507

    BostjanR81
    Član

    High 5 for Vid!

    :pray: :clap:

    #27508

    ostja007
    Član

    Še moj vtis z nadaljevalnega tečaja. :)

    Bilo je fenomenalno v sproščenem okolju, pod nadzorom izkušenega inštruktorja Jureta ter njegovega pomočnika Bošteja smo vsi pičli v globino kot da

    počnemo to vsak dan. Zvedel sem kup koristnih informaciji zaradi katerih bodo sedaj potopi veliko bolj varni ter sproščeni.

    Hvala Juretu in Bošteju ter ostalim sodelujočim za nepozaben vikend na morju. :D

    #27509

    Yebach
    Član

    ČAw

    Kdaj bodo prijave za trening camp?

    count me in.

    lp

    v

    #27510

    Jure Daić
    Admin

    Tečaji se nadaljujejo. Ta vikend sta bili na morju ponovno 2 skupini tečajnikov. Kot je že vnavadi je bilo vse skupaj rutinsko sproščeno, varno in veselo. Sladkih kolekov je bilo v izobilju, tako smo se najedli domačih dobrot. Vreme nam je bilo zelo naklonjeno, čeprav so bile prve vremenske napovedi slabše. Vsi inštruktorji smo se imeli odlično in že čakamo nove skupine.

    LP Jure

    #27511

    Jure Daić
    Admin

    Yebach wrote:

    ČAw

    Kdaj bodo prijave za trening camp?

    count me in.

    lp

    v


    Prijave bodo kmalo odprte v za to namenjeni temi.

    LP Jure

    #27512

    medhotman
    Član

    Jah nimaš kej BOMBA čestitke vsem ker tako dalje :) a so bili posnetki posneti z GoPro3 black edition ? Ali kir drug fotoaparat :)

    Lp

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh