H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI tečaji Tečaji pomlad/poletje/jesen 2017

Tečaji pomlad/poletje/jesen 2017

  • Avtor
    Prispevki
  • #31591

    mogim
    Član

    Super je bilo in na tečaju potapljanja na dah in na tečaju podvodnega ribolova. Na tečaju potapljanja na daj sem bistveno izboljšal največjo globino potopa in se zdaj bolj sproščeno počutim pri ribolovu na večjih globinah. Na tečaju podvodnega ribolova sem izboljšal tehniko lova in užival v dobri družbi :-).

    #31592

    Jure Daić
    Admin

    Čez vikend se je zaključila zelo dolga in intenzivna serija tečaj, sedaj pa začne zaslužen dopust. Ponovno smo na tečaju zelo uživali. Bilo je polno smeha, lepih ulovov, ribje hrane in dobre volje. Oliver in Klemen pa sta še posebej presenetila, v petek sta lovila prvič v življenju, v nedeljo pa sta že ulovila zobatca in brancina.

    LP Jure

    #31593

    Vedran
    Član

    Impresivno!

    Kje ste našli te murene? Scary :wow:

    A so to vse “stari” lovci?

    Bravo za ulove

    Lp,

    Vedran

    #31587

    Jure Daić
    Admin

    Vedran wrote:

    Impresivno!

    Kje ste našli te murene? Scary :wow:

    A so to vse “stari” lovci?

    En ja na tečaju lovil prvič, ostali pa rekreativno 1 oziroma 2 leti.

    LP Jure

    #31594

    Jure Daić
    Admin

    Objavili smo termine poletno / jesenskih tečajev potapljanja na vdih in podvodnega ribolova. Podrobnosti o tečajih in točni termini so objavljene na spletni strani: https://www.h2oteam.com/tecaji/. Dodatne informacije in prijava: 031 827 392, info@h2oteam.com.

    Potapljanje na vdih https://www.h2oteam.com/tecaji/zacetni-tecaji-potapljanja-na-dah/

    – vikend 9.9. do 10.9. Ravne na Koroškem

    – 12.9. do 14.9. Maribor

    – vikend 15.9. do 17.9. Ljubljana

    – vikend 7.10. do 8.10. Ljubljana

    Tečaji v celoti izvedeni na morju

    Teorija, bazenski del tečaja in morski (globinski) del tečaja:

    – podaljšan vikend 6.8. do 8.8. Krk ŠE 1 PROSTO MESTO

    – podaljšan vikend 21.9. do 24.9. Krk

    – podaljšan vikend 12.10. do 15.10. Krk

    Teoretični tečaj podvodnega ribolova https://www.h2oteam.com/tecaji/teoreticni-tecaj-podvodnega-ribolova/

    – 6.9. in 7.9. Maribor

    – vikend 16.9. in 17.9. Ljubljana

    Praktični tečaj podvodnega ribolova https://www.h2oteam.com/tecaji/prakticni-tecaj-podvodnega-ribolova/

    – vikend 1.9. do 3.9. Krk SKUPINA JE ZAPOLNJENA

    – 18.9. do 20.9. Krk

    – 26.9. do 28.9. Krk

    – vikend 29.9. do 1.10. Krk SKUPINA JE ZAPOLNJEN

    Master Class https://www.h2oteam.com/tecaji/master-class/

    – 11.8. do 18.8. Sveta Marina in Krk (7 dni)

    LP Jure

    #31595

    Jure Daić
    Admin

    Po krajšem dopustu se nadaljujejo tečaji. V poletni vročini se je ohladitev v toplem morju več kot prilegla. Tečajniki pa so zelo pridno osvajali morske globine in izboljševale osebne rekorde enega za drugim.

    LP Jure

    #31596

    Jure Daić
    Admin

    Prejšnji vikend smo imeli tečaj ribolova. Vreme nam ni bilo najbolj naklonjeno a smo vseeno užvali in tečajniki se veliko naučili.

    LP Jure

    #31597

    Ali boste imeli tečaje tudi proti koncu novembra, decembra, ali so potem bolj spomladi?

    #31598

    Jure Daić
    Admin

    Takrat je morje premrzlo. Tečaji končajo 15.10.

    LP Jure

    #31599

    Ok. Hvala

    Namen sem imel se prijavit na tečaj, sedaj pa grem v kratkem na delo v ZDA. In me dva meseca nebo. Kdaj se pa spomladi začnejo?

    #31600

    Jure Daić
    Admin

    Spomladi začnejo tečaji nekje aprila.

    LP Jure

    #31601

    Jure Daić
    Admin

    Včeraj se je končal še en tečaj ribolova. Tudi ta tečaj je zaznamoval dež, ki traja že 3 tedne. Kljub temu smo se imeli odlično in tečajniki so bili zelo zadovoljni nad pridobljenim znanjem. Meni pa je uspelo dobiti zobatca sredi dežja, kar je velika redkost. Še pred potopom pa sem tečajnikoma rekel, da moram pogledat to pozicijo, da zna biti dobra,… :D

    LP Jure

    #31602

    Mirt
    Član

    Na tečaju sem bil že tretjič in kljub slabemu vremenu je bilo odlično – tako, kot vedno :)

    Super lovski duh, prijetno druženje, veliko lova in neprecenljivega novega znanja :)

    #31603

    Jure Daić
    Admin

    Tokratna skupina tečajnikov je bila neverjetna. Že v soboto so vsi šli preko 20m globine. V nedeljo pa so osebni rekordi padali kod za šalo, tako so šli vsi tečajniki na globino med 23m in 28m. Lepo vreme pa je naredilo vikend nepozaben!

    LP Jure

    #31604

    Jure Daić
    Admin

    Za nami je še zadnji tečaj ribolova v letošnjem letu. V odlični družbi smo preživeli prelep vikend. Tokrat smo imeli 3 dni sončnega vremena, kar je še polepšalo tečaj. Ponovno smo se nalovili in najedli svežih rib.

    LP Jure

    #31605

    Jure Daić
    Admin

    Za nami je še zadnji letošnji tečaj apneje v LJ. Tečajniki so bili ponovno zelo uspešni in so eden za drugim izboljševali osebne rekorde. Naslednji vikend pa je na vrsti še osvajanje morskih globin.

    LP Jure

    #31606

    Jure Daić
    Admin

    Včeraj so se zaključili tečaji v sezoni 2017. V idealnem, skoraj poletnem vremenu smo uživali v potapljanju v globoko modrino. Tečajniki so nizali odlične potope in pridno izboljševali osebne rekorde. Tako je bil zaključek delavne sezone, kot bi si ga lahko samo želel!

    LP Jure

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh