H2O team potapljanje

Projekt -2901

  • Avtor
    Prispevki
  • #6260

    Tale tema na forumu je namenjega pogovoru o najnovejšem projektu H2O teama in fitnesa Forme.

    Projekt zavzema osvojitev najvišje in najnižje točke Slovenije v enem samem dnevu le z uporabo lastne moči. Torej najprej bomo plezali na Triglav, potem kolesarli do Pirana, nato pa se še potopili na najglobljo točko slovenskega morja na -37m v Piranu.

    Več o samem projektu si lahko preberete na uradnih spletnih straneh: http://2901.h2oteam.com

    Če imate kakšna vprašanja pa kar na dan z njimi!

    #14399

    Melacher
    Član

    Bravo fantje isti podvig sam načrtujem že nekaj časa, vendar so letos še druge obveznosti ni je premalo časa za trening drugo leto pa če boste ponovili sem 100% zraven.

    #14400

    Ja saj ideja je že kar stara. Tudi mi smo se kar nekaj let pogovarjali o tem pa nikoli nič ni blo. Sedaj pa ni več poti nazaj 8) , gremo 100%.

    #14401

    mare
    Član

    mislim da so to zadevo že opravili. Projekt je bil tudi medijsko podprt. Mislim, da so se oni odločili za “težjo” varjanto, se pravi štartali okoli 8h iz najnižje točke (piran) , ter se okoli 03.00 povzpeli na Triglav. Iz Triglava so hoteli še skočit z padalom, vendar so na licu mesta skok prespali :) Mislim, da je bilo tako, ampak ne bom trdil, ker sem imel v glavi meglo :weed:

    lp

    #14402

    Jastreb
    Član

    men se zdi,

    da so celo kolesarli od Pirana do Pokljuke….

    #14403

    Duro
    Član

    no me zanima če se je že kdo slučajno podal iz +2864 na -37….? no verjetno ne… :D vsaka čast pubeci mene že zmantra če samo pomislim na vse skup :? dosti sreče pri pripravi in pri izvršitvi… ;)

    #14404

    A ma kdo kak link? Jaz sem že slišal da se je marsikdo pogovarjal in tudi da so šli z avti, nisem pa še slišal da bi šel kdo s kolesom. Pa tudi na dah na -37 mislim da še ni šel nobeden.

    #14405

    mare
    Član

    kaj se dogaja z projektom?

    #14406

    Treniramo treniramo.

    Potrebno bi bilo najt nekaj sponzorjev, da bomo meli kaj za jest pa za pit :P. Drugač bomo pa jutri zvečer najverjetneje na TV. Še javi točno kdaj in kje.

    Drugače pa še vedno velja: gremo 12. avgusta.

    #14407

    mare
    Član

    dejmo stisnt :)

    #14408

    Pravkar sva se s Smiljanom vrnila iz bazena, kjer ga pripravljam na potop na -37m. Moram ga kar malo pohvalit. Najprej sva delal malo statike kjer mu je uspelo prit celo do 4’03”. Potem pa pri dinamiki z zaenkrat še dokaj katastrofalno tehniko do 82m.

    Če bo mu uspelo še obvladat izenačevanje bi 37m moralo it.

    Jaz sem drugače že čist fertik. Danes sem delal bolj šprinte na 50m pa vidim da me noge nič prav več ne ubogajo. Včeraj sem namreč bil na kolesu in naredil malo več kot 100km. Hudo je bilo v glavnem…

    #14409

    Danes gremo potrenirat še malo na morje, da vidimo kako nam bodo šli kaj globinski potopi. Vračamo se v torek pa bom pol objavil ene par profilov potopov.

    #14410

    Pa smo se vrnili iz prvih morskih treningov. Četudi smo bili doli le 4 dni smo se imeli zelo fajn in tukaj je še nekaj slikic.. http://2901.h2oteam.com/galerija_senj.html

    #14411

    damjan
    Član

    Vidim, da ste res trdo trenirali. Kdaj greste spet? Bi šel zraven.

    l.p. Damjan

    #14412

    Avgusta bomo šli spet. Smo pa res trdo trenirali. 2 treninga vsaki dan po 1,5-2 uri.

    #14413

    Zaradi slabega vremena na Kredarici in zato nemogočega vzpona na Triglav se projekt -2901 prestavi za 14 dni, torej na nedeljo 27. avgusta.

    #14414

    Evo spet se bližamo izvedbi projekta 2901. Upam, da nam bo tokrat vreme vsaj delno služilo, četudi je napoved z vsakim dnem slabša.

    Evo link do napovedi za Bovec: http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&myadc=0&traveler=0&zipcode=EUR|SI|SI000|BOVEC|&metric=1

    in še za Kredarico: http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=kredarica

    Kaže, da nas bo vseeno malo opralo na poti :(, upam samo da nebo kakih neviht in strel ali pa snega.

    #14415

    Jastreb
    Član

    ola,

    kdaj predvidoma boste v nedeljo v vodi ?

    #14416

    pomoje bomo v Piran prispeli okol 17. ure, v vodi pa bomo verjetno okol 18.-19. ure.

    A nas prideš vzpodbujat?

    #14417

    Jastreb
    Član

    ja neko regato mamo cez vikend, pa bomo doli, sam ne vem, ce bomo tak dolgo…

    ce nam rata, se vidimo

    lp vojo

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh