H2O team potapljanje

BRATISLAVA 2005

  • Avtor
    Prispevki
  • #12068

    Duro
    Član

    štiglic KONČNO! dobrodošel 😆 😆

    daj se predstavi še ostalim da bojo vedli v keri koš te vrečt 😉

    drugač pa na hitro ja mitja oz radiogagauser je še en mitja ki je bivši plavalec HPPP! pa kaj več vam bo pa sam povedal :P

    em ja zdaj se je pa res treba zmenit kdo bo vse plaval….tolk ko jih govori da bi jih šlo plavat bojo pomoje kr ene tri ekipe 😉

    tak da od zdaj naprej je za stare sablje in za tiste ki bi se radi preizkusili na tekmi v HPPP odprta nova tema, da nebomo na tej temi, ki ni namenjena temu pisali in se dogovarjali. :)

    #12069

    rebeka
    Član

    pri vsem tem bi prav rada vidla pohorca z monoplavutjo. pa da je v ekipi , ki zmaga. adijo…..celo leto bo pil na ta račun hahahhaha :cheers: :drink: :drunk: :drink: :cheers:

    :-)

    #12070

    pohorc
    Član

    Mono plavut vem kako zgleda in kam se jo natakne.

    Če plavam plavam s svojimi plavutkami.

    Ko zmagamo (v kar ne dvomim) pol pa veselje.

    Mi prvi štartamo proti toku.

    Dajmo se zmeniti kdo skrbi za navijačice. Baje sponzorira Krpan&co.

    pohorc

    #12071

    rebeka
    Član

    če bodo one iz krpana navijale pol ziher ne boš v zmagovalni ekipi.

    bi se pa mogoče dalo s čepičem zmenit, če bi recimo eno progo sprazno. tak bi pol lahko laufal, če nočeš met monoplavuti.

    :-)

    #12072

    RocK QueeN
    Član

    :D Hello :D

    Glede na to, da treniram komaj 2 meseca sem bila zelo presenečena, da so me vzeli zraven. Rezultati so bili kar solidni glede na to, da me je mučila kondicija. V Bratislavi sem se zelo zabavala in dobila neko predstavo o teh tekmah. Za sabo imam že sicer dosti tekem iz jahanja (preskakovanja zaprek), ampak HPPP je nekaj čisto drugega 😉 Za podporo pa se bi zahvalila Valdiju, Tini, Mitju, prijateljem in staršem :notworthy:

    LP!

    #12073

    Zdravo Katja

    Uh tale forum se pa kar širi :). Sploh nisem vedel da vas je toliko v klubu iz HPPP. Kje se pa skrivate :)?

    No dobrodošla na forumu, pa daj se še malo predstavi. Vemo, da plavaš šele 2 meseca, pa vedar kaj te je pripeljalo v te vode :) itd itd. Imaš tudi posebej forum za prestavitev novih članov pa napiši še tam kaj o sebi.

    Pa veselo postanje.

    btw. kak so pa bili tvoji rezultati?

    #12074

    RocK QueeN
    Član

    C kategorija

    Moji rezultati iz Bratislave:

    – 50 apnea (diskvalificirana)

    – 50 (37.32)

    – 100 (1,09.35)

    – 200 (2,41.95)

    😉 Vsaka tekma bo boljša. Iz te tekme nisem pričakovala kaj dosti, saj sem komaj začela. Bila sem zelo vesela, da na 200 nisem imela več ko 3 min :D

    #12075

    Vid
    Član

    Zdravo!!!

    No pa je meni tui ratalo prit na toti forum… ne vem zakaj samo meni na mojem pc-u h2o team stran ne dela… zdaj sn na atejevem…

    The Štiglic mlajši

    #12076

    rebeka
    Član

    sem prav vesela, ko vidim, da ste se HP in PP tud spravli na forum. glejta, da nas boste zasipavali s svojimi rezultati. naj cel svet ve, da ste najboljši.

    :-)

    #12077

    Vid
    Član

    hmmm ja…

    moji rezultati vas zanimajo?

    sej je vseeno če vas ne jaz jih bom klub temu povedal :D

    Bratislava 2005

    em 50apnea nekaj okoli 17.5s

    100- 42.6, na štafeti pa 41.6

    200- 1.40s (na to glih nism najbolj ponosn ampak dobro…)

    kaj še… aja 50 površina- diskvalificiran zaradi prezgodnjega štarta… (to je moja najbolj normalna diskvalifikacija do zdaj)

    Za pokušino- enkrat sem na 50A začel v progi sedem in končal v progi šest…

    #12078

    pohorc
    Član

    Vid ne se sekirati dobra volja je najbolja.

    Če pa je še dobra družba pa je to ta pravo.

    pohorc

    #12079

    😯 50A 17,5? waaa. Hmm če bi lahko tak hitro plaval pod vodo pa bi zdržal minuto in 30 sec bi to naneslo… čakaj… nov WR in sicer 257m… Sanjaj sv*** o koruzi. :)

    Ni kaj čestitke.

    btw škoda da nimate tukaj kakih mešanih disciplin, ker pol bi te še razuml zakaj si v 6ki pristal :P.

    #12080

    Duro
    Član

    hja pozabo je omenit da se mu je ta nezgoda zgodila na njegovi prvi tekmi 😆 😆

    bli smo na tekmi mislim da ravno v bratislavi…in Vid je plaval mislim da celo prvi… v glavnem prva tekma, prva disciplina, pa še prvi je plaval.. 8) ni boljše kombinacije 😆 no in pol se ded postavi na kamen, štarta celo pravočasno plava, plava, plava…. 1., 2., 3., 4., 5., 6… vi so že prišli samo Vida še ni blo :?: nobenmu nič jasno, no in potem pride na cilj še 7., za njim pa takoj Vid se razume v njegovi progi 😆 😆 😆 hah nismo se mu mogli nasmejat…sam se mu je razumljivo za prvo tekmo oprostilo… 😉 😆 😆

    #12081

    Vid
    Član

    :D hehehe

    ja tota je bla dobra ja…

    enkrat sem pa na 200tki naredo dva obrata kr sm mislo da sem prvega slabo naredo.

    No, jaz pridem na obrat pa se obrnem samo nism trofo lepo zida… pol sn se pa obrno pa na novo naredo obrat (nobenemu ni blo nič jasno :D)

    valdi je bil presrečen

    #12082

    eLiKa
    Član

    Pa so te zarad tega diskvalificirali :?:

    #12083

    valdi
    Član

    eŁiKa wrote:

    Pa so te zarad tega diskvalificirali :?:


    JA :? ! Ne, nooo – ampak jaz sem ga :axe: … skoraj … 😉

    P.S. Bil pa je Kaposvar – mislim da je vsa svoja “znanje” prikazoval le tam … in Đuro – tudi v cilj je prišel prvi – pred svojim “vsiljivcem” … :jump:

    Ampak – ne pozabite Ljudje smo in če se na napakah kaj naučimo – potem vse lažje preneseš :fish:.

    Ekipa HPPP – dobri ste – tako dalje … :olympic:

    #12084

    Duro
    Član

    no se opravičujem 😆 😆 ….vid samo da si ga nažgal 😆 …pa čeprav sta bla skupaj v eni progi 8) 😆 😆

    #12085

    Vid
    Član

    ja…

    niso me diskvalificirali takrat na 200

    #12086

    UrSsIkA
    Član

    hm… zanimiwo to – dva obrata – tota je dobra hehe. 😉 morš malo za smeh poskrbet ne :)

    #12087

    rebeka
    Član

    to so tisti vloški za publiko…da še ona uživa in se zabava.

    :-)

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh