H2O team potapljanje

BRATISLAVA 2005

  • Avtor
    Prispevki
  • #6008

    valdi
    Član

    Malo z zamudo ampak bolje pozno kot nikoli! 😉

    POTAPLJAŠKO DRUŠTVO MARIBOR, SEKCIJA PLAVANJE S PLAVUTMI IN HITROSTNO POTAPLJANJE, SE JE UDELEŽILO FINALA SVETOVNEGA POKALA V BRATISLAVI NA SLOVAŠKEM. ČLANI PDM OZ. DRŽAVNI REPREZENTANTI, BRINA POČIVALŠEK, LUKA ŠAFARIČ IN VID ŠTIGLIC, SO PO TEKMOVANJU V ZAGREBU, PONOVNO DOSEGLI IZJEMEN USPEH. POVDARITI JE POTREBNO, DA JE NA FINALU NASTOPILO NEKAJ EVROPSKIH OZ. SVETOVNIH PRVAKOV IN REKORDERJEV. S TEM JE TEKMOVANJE PO RANGU UVREŠČENO OB BOK SP OZ. EP.

    BRINA JE S PODOBNIMI ČASI KOT V ZAGREBU PRIPLAVALA DVAKRAT 4 MESTO (400 IN 800m PLAVANJE S PLAVUTMI) TER ENO 6 IN 9 MESTO. S TEM JE POTRDILA SVOJ TALENT IN ODLIČNO FIZIČNO PRIPRAVLJENOST. LUKA JE PRIPLAVAL DVE 5 MESTI (PRAV TAKO 400 IN 800m PP). VID JE BIL V SVOJI MOČNEJŠI DISCIPLINI, ZARADI NAPAČNEGA STARTA, DISKVALIFICIRAN. ZATO STA 7 IN 8 MESTO NA 50m HITROSTNO POTAPLJANJE OZ. 100M PP PRAVO MERILO OZ. ODLIČNA ODSKOČNA DESKA ZA EP PRIHODNJE LETO. MEDTEM LUKA PREHAJA V ČLANSKO KATEGORIJO A. V EKIPI SO ŠE NASTOPILI MLAJŠI IN PERSPEKTIVNI PLAVALCI – MARKO KAMPUŠ, URŠKA ŠKOF, ELENA HABJANIČ, DVOJČKA BLAŽ IN BOŠTJAN BEZENŠEK, KATJA BUDJA TER ŠPELA JELEN. VSI MLADI TEKMOVALCI SO PO VRSTI DOSEGALI NAJBOLJŠE OSEBNE REZULTATE. PO MNENJU TRENERJA, BOJAN VALENTANA, SO OMENJENI REZULTATI DOKAZ DOBRE PRIPRAVLJENOSTI VSEH ČLANOV. OB TEM SE PLAVALCI ZAVEDAJO DA JE TRENUTNA FORMA PLAVALCEV V VZPONU. DO PRIČAKOVANEGA VIŠKA FORME SO ŠE SLABI TRIJE MESECI IN MNOGO TRDEGA DELA. TRENER IN VODSTVO KLUBA VERJAMEMO DA GA BODO PLAVALCI ZMOGLI.

    NA KONCU TEKMOVANJA ZA SVETOVNI POKAL JE EKIPA PDM UVRŠČENA NA 11 MESTO MED 67 KLUBI.

    Čestitke vsem !!!!!!!!!!! :) 😉 :D

    #12049

    :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :wave: :clap: :clap: :wave:

    Čestitke tudi od mene. Takšni rezultati so vsekakor pohvale vredi.

    Se pravi, da tempirate formo za tekmo v Mariboru?

    Valdi za tebe pa smo opozorilo, da velike tiskane črke na internetu pomenijo kričanje in niso najbolj zaželjene. Samo za v prihodnje…

    A imaš mogoče še kje kak link na konkretne čase in ostale rezultate?

    #12050

    Duro
    Član

    no sej sem reko….naši HPPP-jevci niso od muh!!! čestitke vsem še iz moje strani!

    ma ki so zdaj vsi omenjeni člani….da se še oni malo pohvalijo…zdaj se res majo zakaj! ;) kr tak dalje!

    pomoje si noben nebo upal prit v maribor…če bojo tak dobro plavali :D

    #12051

    valdi
    Član

    SanSan wrote:

    :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :wave: :clap: :clap: :wave:

    Čestitke tudi od mene. Takšni rezultati so vsekakor pohvale vredi.

    Se pravi, da tempirate formo za tekmo v Mariboru?

    Valdi za tebe pa smo opozorilo, da velike tiskane črke na internetu pomenijo kričanje in niso najbolj zaželjene. Samo za v prihodnje…

    A imaš mogoče še kje kak link na konkretne čase in ostale rezultate?

    Hvala SanSan – za čestitke in opozorilo. Rezultatov še ni na netu, bodo pa na http://www.mates.sk tam izbereš link za aktualne rezultate … Drži, formo res tempiramo za MB. In za drugo leto imamo drzne načrte … aaaaaaaa, vsega pa ne povem – lepo počasi, korak po korak. Ej, plavajte z nami na tekmi v MB, tak za trening. LP

    #12052

    Ja zakaj pa ne. Če nič ne stane, ker kotizacije zato, da bom šel tja bit zadnji sigurno nebom plačal :). Lahko pa malo odplavam. Recimo 50 apnea bi plaval.

    #12053

    valdi
    Član

    SanSan wrote:

    Ja zakaj pa ne. Če nič ne stane, ker kotizacije zato, da bom šel tja bit zadnji sigurno nebom plačal :). Lahko pa malo odplavam. Recimo 50 apnea bi plaval.


    Ej, pubec – dobro. :) Ampak ti povem, da je tako poceni ne boš odnesel, še kako stotko poleg – najmanj, Deal? 8) In to ne samo ti – vsi vi! Deal 2! 😯 8) Đuro – zapomni si to! 😉

    LPV

    #12054

    Duro
    Član

    men je kul….50 apnea grem takoj…za 100ko…pa če gremo vsi še grem jaz… ;) ni blema! 😆 😆

    #12055

    Kaj 100 se plava po površini al z jeklenko pod vodo? Mater jaz še v vodo ne znam skočit s to plavutko, kaj šele salto obrat naredit. Še nikoli nisem 😆 To bo polomija.

    Jure pa bo stereo plaval je rekel 🙄 .

    #12056

    Jure Daić
    Admin

    Kume te naj konkuriram z mojimi deskami. Plaval bi 50 apnee samo nima smisla ker ga ni. 😳 😳 😳

    #12057

    Duro
    Član

    ej…ma sej ni panike…100ka se plava površina. skoke se bomo že naučili :D sej še je cajta! lahko pa sestavimo štafeto pa namest 100 posamezno plavamo 100 štafeto :D pa sej se ne gre da bi komu konkurirali..to bo vse skup bol za šalo….pa za gajbo piva da bomo majn ko 5 sekund za prvo našo ekipo…(Vid & Co.) 😆 😆 kaj pobeci gremo??

    #12058

    valdi
    Član

    Đuro wrote:

    ej…ma sej ni panike…100ka se plava površina. skoke se bomo že naučili :D sej še je cajta! lahko pa sestavimo štafeto pa namest 100 posamezno plavamo 100 štafeto :D pa sej se ne gre da bi komu konkurirali..to bo vse skup bol za šalo….pa za gajbo piva da bomo majn ko 5 sekund za prvo našo ekipo…(Vid & Co.) 😆 😆 kaj pobeci gremo??


    8) Tak se govori pubeci. Vse bo za vas bolj šala – ampak resna. 😉 V glavnem, za MB ekipo boste zbrali točke, to, da pa plavate stereo sploh ni blema. 🙄 Za vas trening, za ekipo športni rezultat za vse nas pa prijetno dogajanje. 💡 Tudi drugod na teh tekmah domačini “pomagajo”. Pa še uraden rezultat boste imeli, katerega lahko kasneje izboljšujete … pa še kaj bi se našlo. Nič bat – hitro v vodo skočit :olympic: pol pa …………. :cheers: sem pa ziher da za gajbo da Pohorec. Pa ne samo to – plaval bo tudi … :axe:

    #12059

    Jure Daić
    Admin

    Če plavamo ekipno sem za (bomo vsaj v teamu doživeli …..) pri posamičnem pa še me vedno niste prepričali!!! :?

    #12060

    Duro
    Član

    Daić izbiraj….al gremo vsi skupaj 100 pa 200 štafeta al pa vsi skupaj 100 štafeta pa 50m kaj pač je, al je apnea al pa površina…. 8) pomoje se boš odločo za drugo opcijo…je meni tud malo bol všeč… :D

    am kdo pa bo vse plaval v štafeti?

    zaenkrat plavamo če sem prav razumel :

    -SanSan

    -Daić

    -Đuro

    za štafeto mormo bit štirje tak da Mitch javi se že 1x… 😆 …drgač pa so še drugi tud vabljeni, če nas bo dost lahko naredimo 2 ekipi..?! 😉

    #12061

    valdi
    Član

    Đuro wrote:

    Daić izbiraj….al gremo vsi skupaj 100 pa 200 štafeta al pa vsi skupaj 100 štafeta pa 50m kaj pač je, al je apnea al pa površina…. 8) pomoje se boš odločo za drugo opcijo…je meni tud malo bol všeč… :D

    am kdo pa bo vse plaval v štafeti?

    zaenkrat plavamo če sem prav razumel :

    -SanSan

    -Daić

    -Đuro

    za štafeto mormo bit štirje tak da Mitch javi se že 1x… 😆 …drgač pa so še drugi tud vabljeni, če nas bo dost lahko naredimo 2 ekipi..?! 😉


    Pubeci – bravoooooooo! :dance:

    #12062

    pohorc
    Član

    Za tako mešano skupino in če bo več takšnih plavalcev si moramo omisliti še primerno nagrado.

    pohorc

    #12063

    Iztok, zakaj pa nebi še ti prišel plavat? 8) Pa rebeka bi tudi morala prit, saj mono že zlo dobro obvlada…

    #12064

    pohorc
    Član

    Ja bom plaval seveda da bo. Za kišto tudi dam pa še pujsa sem dolžn ali celo dva nisem pozabo.

    UH kako leto se pripravlja.

    dajte me v neko dobro ekipo, pa nebi z mono plavutjo.

    pohorc

    #12065

    :D :D :D

    Končno sem se spomnil prijavit na forum, Hvala tistemu, ki mi je poslal okrožnico, ki me je spomnila na to pomembno dejanje!!

    Sicer pa, bi tudi jaz tekmoval, samo nimam plavutke :(

    Hvala tudi juretu, da mi je kot prvi omenil ta forum…

    ajd,

    :D :D :D :rock:

    #12066

    Zdravo Mitja

    Danes si pa res opravil eno zelo pomembno delo :). Kteri Jure pa te je spomnil da se prijaviš? Ker mamo namreč vsaj 2 tukaj na forumu.

    Daj se še malo predstavi, da bomo vedeli kdo si pa kaj počneš. Domnevam da si bolj HPPP… Imaš na vrhu forum “predstavitev novih članov”…

    Prijetno postanje in druženje…

    #12067

    Mitch
    Član

    Joj fantje in dekleta, pa vi bi res radi stare sablje spravli nazaj v vodo? Si predstavljate kaka komedija bo to, ko bo Jure D. s svojimi deskami na nogah čofotal po bazenu:) Saj ni problema, saj pridemo, samo dajte nam pol eno stransko progo rezervirat pa malo vodnega toka v njej ustvarit.

    Pa še to, h2o team pride k vam na tekmo, HPPP team pa k nam na “Madnes”…..Pa še to, mi obljubimo vam, da vas ne bomo premagali, vi pa nam! OK?

    Naj živi klubski duh…..

    lp, Mitja……….Daj Štiglic preimenuj se, da se ne bova zamenjevala na forumu….če si že GA-GA pol si lahko tudi račka al pa kaj podobnega.

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh