H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti Zaključek leta 2007

Zaključek leta 2007

  • Avtor
    Prispevki
  • #6771

    Tomsy
    Član

    Ali obstajajo kaki plani okrog zaključka letošnjega leta? 😯

    #19135

    asja
    Član

    Jejžš marička, kumi novembra smo :mrgreen: .

    #19136

    schpes
    Član

    Ja, kdo ne planira, se na koncu sekira :axe:

    #19137

    Tomsy
    Član

    asja wrote:

    Jejžš marička, kumi novembra smo :mrgreen: .

    Čuj, kolko sem se jaz pogovarjal s kolegi, ki delajo v gostinstvu, se večina dobrih lokacij pridno polni za tiste dni…. Eni pa imajo že od lani rezervirane termine :?

    Vprašal sem samo tak za firbec?

    Fešta itak bo!! :rock: :clap:

    #19138

    Tomsy
    Član

    Tomsy wrote:

    Fešta itak bo!! :rock: :clap:

    spreminjam izjavo v :

    OK, kje je Fešta?? :?: :?: 😯

    #19139

    schpes
    Član

    ja… fešta ni. fešta bo 😈

    kolko vem 22. pri pingiju

    #19140

    Fešta pri Verniku v soboto, 22. decembra. Točno uro, meni in program še javimo.

    #19141

    schpes
    Član

    pri meniju prosim upoštevaj nas vegetarjance… :gdrool:

    #19142

    schpes wrote:

    pri meniju prosim upoštevaj nas vegetarjance… :gdrool:

    Ja, ječmen pa hmelj v tekoči obliki dobiš. Sama zelenjava.

    #19143

    Duro
    Član

    No to pa so same lepe novice :D komaj čakam! :jump:

    #19144

    Tomsy
    Član

    schpes wrote:

    pri meniju prosim upoštevaj nas vegetarjance… :gdrool:

    se ni za bati… midva s Schpesom bova takrat vegetarijanca, ko bodo uspeli vzgojit kolerabo z okusom po svinjski ribici … 😈

    :jump: :jump: :jump: Jupi Fešta bo !!!

    #19145

    Evo še uradno objavo:

    Tudi letos se bomo poslovili od starega leta, ki nam je prineslo obilo novih in lepih stvari, na katere se bomo spomnili v soboto, 22. decembra. Dobili se bomo ob 19. uri v gostilni Vernik v Bezeni. Tako kot lani bomo tudi letos prijetno pokramljali ter se pustili razvajati ob dobrotah Primoževe kuhinje. Na kratko bomo omenili mejnike leta 2007 in si zastavili nove cilje za prihajajoče leto. Za tiste željne bolj divje zabave pa se bomo nato odpravili na skupno zabavo s Fitnes centrom Forma. Več nas bo, bolj bo zabavno.

    V ceno 15 € je vključena hrana in pijača. Prijave sprejemamo do srede, 19. decembra na sandi@h2oteam.com ali po telefonu 041 349 580. Prijave so obvezne!

    #19146

    Jure Daić
    Admin

    Kompan, ženske sprašujejo, če boš sedaj ko si vezane, še vedno skrbel za plesne točke na feštah. :gdrool: Komaj čakam na fešto! Lani sem jo zamudil, letos pa bom not sprvljal. :D :D :D

    Se vidimo!

    LP Jure

    #19147

    pa še to…dajte obvestilo/vabilo tudi ustno posredovat, eni ne berejo foruma in spletne.

    NE POZABIT NA PRIJAVE

    #19148

    Duro
    Član

    heh :mrgreen: nikoli se ne ve…sem naštudiral celo novo koreografijo, tak da bi se splačalo malo zaplesat…kdo bi vedel ;)

    #19149

    Jure Daić
    Admin

    Fešta je vse bližje in mesta se pridno polnijo. Nekaj prostora je še. Tisti, ki se še odločate kar pohitite. Samo da mine še ta teden v službi potem pa začnejo zaslužene počitnice, praznični dnevi, pravi veseli december!!! :D :D :D

    Nazdarvimo pa v soboto, ve se kje in kdaj!!! :drunk: :rock: :drink: :cheers: :jump: :jump: :jump:

    LP Jure

    #19150

    Pa še praznični jedilnik za soboto:

    Aperativ

    *

    slaniki z oljčnim oljem in divjačinska salama,kisla zelenjava in sir

    *

    Goveja ali gobova juha

    *

    Pečen file bele ribe, morski sadeži na buzaro, frigani lignji in ustrezna priloga

    Dušeno jelenovo stegno v lovski omaki, ocvrt zrezek in sestavljena obloga

    (glavne jedi servirane na plošče)

    *

    Sestavljena solata

    *

    Sladica

    #19151

    Jure Daić
    Admin

    Danes imam v službi novoletno zabavo, ki bo dober trening za jutrišnjo potapljaško akcijo. Kompan je sestavil novo koreografijo, Primož bo kot vedno poskrbel za lačne in žejne, ostali pa bomo skrbeli da bodi točaji imeli kaj za delat! :gdrool:

    Se vidimo jutri!!!

    LP Jure

    #19152

    Duro
    Član

    Torej, še par urc nas loči od H2oteam čagice…Primož me je že dans spraševal kolk rabim kaj placa da prikažem novo koreografijo :D upam da je pivo na hladnem, hrana že skoraj perajt, jaz pa grem zdaj spat, da nebom s5 prvi zaspal :D

    se vidimo….komaj čakam :jump:

    #19153

    fotke? Daić?

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh