H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum PODVODNI LOV oprema Problem Granda Stealth 100

Problem Granda Stealth 100

  • Avtor
    Prispevki
  • #9616

    Pozdravljeni lovci!

    Pred enim tednom sem koncno dobil svojo prvo leseno pusko, ki sem jo cakal vec kot en mesec in za njo odstel tudi kar precej denarja, skupaj s pusko pa tudi problem. Puska strelja na levo. Prvo sem mislil, da je napaka moja in da se moram samo navadit ampak po 2 dneh lova in nekaj testiranja sem prisel do zakljucka da je problem v puski. Efektiven domet puske naj bi bil 4-5m ampak od 2m dalje puscica zavija v levo in to kar precej. Ribe ki sem jih z lahkoto zadel s pathos laser open pro 90cm zdaj na isti razdalji zgresim. Poleg tega je na puski tudi nekaj povrsnosti kar se tice izdelave, ki sicer ne bi smelo vplivat na delovanje ampak puska za 800e bi za moja pojme mogla bit perfektna+ni zbalansirana(napeta puska plava na vodi), ampak to me tolko ne moti kot ta ne natancnost oz. zavijanje puscice.

    Prosim vsi tisti, ki imate izkusnje ali pa uporabljate grando ali pa mogoce veste v cem bi lahko bil problem mi dajte kak nasvet. V vsakem primeru pa mislim pusko vrnit in prosit, ce popravi te stvari.

    Lp, Mitja

    #32175

    Jure Daić
    Admin

    Možno da je kriva puščica. Ali pa zalust ne dela dobro. To se je meni isto dogajalo, ko sem zvil puščico (zalust se ni poklopil). V enem dnevu sem zgrešil vse. Potem sem poravnal puščico in je delovalo BP. V naslednjem videu bo to prikazano ker sem zgrešil lepe zubonje na zicerju. Drugače puško vrneš Grandi in ti to porihta, da bo delovala kot treba.

    Nasvet za vse. Ko greste iz klasike na rolerja si vzemite 1 uro za streljanje na tarčo. Sem že večkrat doživel, da so bili lovci sprva nezadovoljni z preciznostjo rolerja, potem pa so po eni uri streljanja na tarčo rekli da je super.

    LP Jure

    #32176

    Daić wrote:

    Možno da je kriva puščica. Ali pa zalust ne dela dobro. To se je meni isto dogajalo, ko sem zvil puščico (zalust se ni poklopil). V enem dnevu sem zgrešil vse. Potem sem poravnal puščico in je delovalo BP. V naslednjem videu bo to prikazano ker sem zgrešil lepe zubonje na zicerju. Drugače puško vrneš Grandi in ti to porihta, da bo delovala kot treba.

    Nasvet za vse. Ko greste iz klasike na rolerja si vzemite 1 uro za streljanje na tarčo. Sem že večkrat doživel, da so bili lovci sprva nezadovoljni z preciznostjo rolerja, potem pa so po eni uri streljanja na tarčo rekli da je super.

    LP Jure

    Zdravo Jure!

    Razumem, da je roller nekaj povsem drugega, ampak puscica zavija ze od prve uporabe in ni zvita in nic nisem spreminjal. Z Davidom sem govoril in je rekel naj probam podaljsat dyneemo na ogivi, ce oa ne bo pomagalo pa je vrjetni kriva elastika in da naj mu prinesem, ce zadeve s tem ne resim. Kar se ostalega tice sem zelo zadovoljen, samo ta nenatancnost me skrbi ampak vem, da se bo tut to zrihtalo!

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh