H2O team H2O team forum PODVODNI LOV oprema Plavuti

Plavuti

• Avtor
    Prispevki

Peli
    Participant

Pozdrav vsem

Ima kdo izkusnje s salvimar react ali omer stingray plavutami?

Kupujem plavute s plasticnimi listi.

Hvala za nasvet.

dbelaj
    Participant

jaz imam omer stingray pa sem zadovoljen z njimi

rokozaver
    Participant

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/10153959_10156557697560251_6943629083785339812_n.jpg?oh=9dbb9f1870c7c3fd8dc0ec51c1eb2121&oe=575012F7

This prototype was made by Louis Marie de Corlieu in 1933, the next version was made from rubber. Crazy hey :D

tjaz
    Participant

Zgledajo isto kot forcefin-ke za scubo :D :D

Peli
    Participant

Ima kdo izkusnje z mares razor plavute, pa mares star maska?

Nikoli nisem imel mares star maske pa plavut tud ne pa me zanima ce ima kdo izkusnje s tem.

Hvala lepa

Peter7
    Participant

Peli wrote:

Nikoli nisem imel mares star maske pa plavut tud ne pa me zanima ce ima kdo izkusnje s tem.

Hvala lepa

Sam uporabljam tako plavuti Razor Pro kot masko Star od vsega začetka, to je kakšno leto in pol. Z obojim sem zadovoljen in nič ne razmišljam, da bi npr. plavuti zamenjal z novimi iz ogljikovih vlaken.

Peter

zubatac
    Participant

Peter7 wrote:

Peli wrote:

Hvala lepa

Sam uporabljam tako plavuti Razor Pro kot masko Star od vsega začetka, to je kakšno leto in pol. Z obojim sem zadovoljen in nič ne razmišljam, da bi npr. plavuti zamenjal z novimi iz ogljikovih vlaken.

Peter

ko boš probal karbonske plavuti, potem lahko sodiš oz boš spremenil mnenje

matijac
    Participant

Jaz imam Salvimar react 2 leti in sem zelo zadovoljen z njimi, ampak teško jih primerjam s katerimikoli istega ranga ker jih pač nisem probal, da o karbonskih sploh ne govorim. Za moje potrebe čisto te dovolj (lovim samo od maja do septembra,do 10m globine), če pa se hočeš z podvodnim ribolovom ukvarjati bolj resno,pa mislim da druga kot karbon ne pride v poštev :) :)

• Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
© H2O team. All rights reserved.
X