H2O team potapljanje

Pag

  • Avtor
    Prispevki
  • #7538

    Hrock
    Član

    Ima mogoče kdo kaj izkušenj iz Paga,saj vem da ne izdajate lokacij ampak saj približno.Sem začetnik zato nimam pojma,kje je kaka dobra lokacija oz.nimam pojma kako poiskati dobro lokacijo.Hvaležen vam bom za vsak nasvet.

    Lp Rok

    #23643

    Jure Daić
    Admin

    Če imaš čoln se odpelji na otočke v bližini Novalje. Tam je par odličnih lokacij. Glede na to, da si začetnik pa boš moral začet sam nabirat kilometrino in se učit iz napak. Na začetku ti priporočam bolj razgibane terene z dobrimi skrivališči, rte zalivov, plitvine tik ob obali kjer se pasejo orade in pici, ter lovijo brancini. Ko naletiš na dober teren, kjer riba dela si ga zapomni in se tja večkrat vrni. Vsak dan pa obišči kako novo lokacijo, saj je mogoče dobra,…

    LP Jure

    #23644

    Turkx90
    Član

    Zdravo, letos poleti se odpravljam na dopust v Metajno( Paški zaliv). Pozna kdo kašno dobro lokacijo v omenjenem zalivu? Čoln imam…

    #23645

    Jure Daić
    Admin

    Tam še nisem lovil, sem pa slišal, da je vse navzven Paških vrat dober teren. Bodi pozoron, tam je še danes veliko BUM BUM lovcev.

    LP Jure

    #23646

    leon90
    Član

    Živjo!

    z kolegi hodimo na pag že kar nekaj let.

    Loviti smo začeli pred kakimi 4 letmi. Smo pa nasproti Metajne.

    Lovit pa smo hodili večinoma v paška vrata in pa na zunanjo stran otoka proti velebitu.

    Teren je zanimiv, z precej ribami.

    Paška vrata so zadnji čas precej obiskana s strani kopalcev, smučarjev na vodi itd…

    Tako da lahko postane neprijetno, ker je res že veliko čolnov.

    Glede BUM BUM lovcev pa nevem. Mi še zaenkrat na srečo nismo naleteli.

    Je pa na pagu ogromno lukenj z ribami.

    Dober ulov!

    Leon

    #23647

    Turkx90
    Član

    Hvala leon in Daič za odgovor, upam samo da so te luknje in ribe, na meni dostopnih globinah…:)

    #23648

    Matevzh20
    Član

    Zdravo. Letos bom med 18.7.-25.7. dopustoval na Pagu. Če je slučajno kakšen ki bo takrat dol bi bil zelo vesel družbe. Nažalost nimam čolna…če ga pa kdo ima pa toliko bolje.

    lp

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh