H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum PODVODNI LOV pravilniki Letne dovolilnice za PL na HR do 1.6.2017?

Letne dovolilnice za PL na HR do 1.6.2017?

  • Avtor
    Prispevki
  • #31529

    matevzzz
    Član

    Kako je pa z tem OIB, ker mi to ne gre ravno v glavo kaj naj jaz tukaj napišem 😳 .

    #31530

    zubatac
    Član

    matevzzz wrote:

    Kako je pa z tem OIB, ker mi to ne gre ravno v glavo kaj naj jaz tukaj napišem 😳 .

    kaj kupuješ letno za PL oz športski ribolov? , ker te ne moreš kupiti online

    #31531

    Peli
    Član

    Jaz sem jo kupil. Ali kdo ve ce velja ta tudi za lov s palico? Do zdaj je veljalo, je tu kaka sprememba.

    Hvala

    #31532

    zubatac
    Član

    Peli wrote:

    Jaz sem jo kupil. Ali kdo ve ce velja ta tudi za lov s palico? Do zdaj je veljalo, je tu kaka sprememba.

    Hvala


    velja BP

    #31533

    Če prav razumem, lahko sedaj kupim letno za PL, velja mi pa do konca decembra?

    Decembra jo pa lahko kupim za komplet leto 2018?

    #31534

    zubatac
    Član

    Branevrankar wrote:

    Če prav razumem, lahko sedaj kupim letno za PL, velja mi pa do konca decembra?

    Decembra jo pa lahko kupim za komplet leto 2018?

    od 1.1. 2018 do 1.3.2018 lahko kupiš in velja do 31.12.2018

    #31535

    PhotoDingo
    Član

    zubatac wrote:

    Branevrankar wrote:

    Če prav razumem, lahko sedaj kupim letno za PL, velja mi pa do konca decembra?

    Decembra jo pa lahko kupim za komplet leto 2018?

    od 1.1. 2018 do 1.3.2018 lahko kupiš in velja do 31.12.2018

    kupiš jo lahko od 1.12.2017- 1.3.2018

    #31536

    zubatac
    Član

    PhotoDingo wrote:

    zubatac wrote:

    Branevrankar wrote:

    Če prav razumem, lahko sedaj kupim letno za PL, velja mi pa do konca decembra?

    Decembra jo pa lahko kupim za komplet leto 2018?

    od 1.1. 2018 do 1.3.2018 lahko kupiš in velja do 31.12.2018

    kupiš jo lahko od 1.12.2017- 1.3.2018

    daj link na zakon, kjer je to napisano :gdrool: :gdrool:

    letos izjemoma so dovolili nakup letnih kart do 1.12. in če jo kupiš takrat velja do 31.12. nove letne bodo v prodaji od 1.1. kot sem napisal!!

    brez zavajanja prosim

    #31537

    matevzzz
    Član

    Kaj je pa OIB za nakup članske izkaznice, ker pride baje dost cenej prek neta. :D

    #31538

    Nara
    Član

    Za OIB je že bilo govora v eni od tem. Napiši številko osebnega dokumenta in na koncu dodaj ničle, da bo številka 11-mestna.

    #31539

    catfish
    Član

    Jest sem gledal naMPS strani in pod sportski ribolov se ne da kupit letne.Da se jo kupit pod rekreacijski ribolov samo ne vem ce ta velja tudi za sportski ribolov?

    #31540

    Jure Daić
    Admin

    Preberi si to temo. Vsakih par postov se pojavljajo vedno ena in ista vprašanja. Rabiš za športni lov in ne moreš online kupit.

    LP Jure

    #31541

    lampich
    Član

    Hrvaško ministrstvo je spremljajo poste po forumih in v Hrv.Saboru na izredni seji soglasno odločlilo, da bodo prepovedali podvodni ribolov. Zakon se umika in sledi prepoved ribolova.

    Odločitev so utemeljili s tem, da smatrajo, da ljudje, ki ne znajo uporabljati funkcije iskanja (t.i. search) na forumu in konstantno sprašujejo ene in iste stvari, niso sposobni zadostno poskrbeti za lastno varnost in tudi varnost drugih.

    Zavedajo se težavnosti odločitve, vendar smatrajo, da lahko le tako zanesljivo zaščitijo podvodne lovce.

    Kazen za kršenje zakona oz. podvodni lov bo obvezni tečaj uporabe interneta in iskalnih funkcij le tega.

    #31542

    bilo
    Član

    lampich wrote:

    Hrvaško ministrstvo je spremljajo poste po forumih in v Hrv.Saboru na izredni seji soglasno odločlilo, da bodo prepovedali podvodni ribolov. Zakon se umika in sledi prepoved ribolova.

    Odločitev so utemeljili s tem, da smatrajo, da ljudje, ki ne znajo uporabljati funkcije iskanja (t.i. search) na forumu in konstantno sprašujejo ene in iste stvari, niso sposobni zadostno poskrbeti za lastno varnost in tudi varnost drugih.

    Zavedajo se težavnosti odločitve, vendar smatrajo, da lahko le tako zanesljivo zaščitijo podvodne lovce.

    Kazen za kršenje zakona oz. podvodni lov bo obvezni tečaj uporabe interneta in iskalnih funkcij le tega.


    :clap: :clap:

    Dodal bi pa še nekaj – za tiste, ki je “nova” letna dovolilnica predraga :doh:, pa naj jih kupujejo po starem … 60 kun/dan!

    #31543

    DMK
    Član

    Pozdravljeni!

    A mi lahko nekdo pove kje v Ljubljani se dajo nabavit letne dovolilnice skupaj s članarino, za sportni ribolov v HR oz. kje bi se to lahko uredilo na Lošinju?

    #31544

    zubatac
    Član

    DMK wrote:

    Pozdravljeni!

    A mi lahko nekdo pove kje v Ljubljani se dajo nabavit letne dovolilnice skupaj s članarino, za sportni ribolov v HR oz. kje bi se to lahko uredilo na Lošinju?

    na Lošinju trgovina CESAR malo naprej od ribarnice skupni strošek 50HRK HSSRM in 350HRK letna dovolnica = 400HRK

    #31545

    DMK
    Član

    zubatac wrote:

    DMK wrote:

    Pozdravljeni!

    A mi lahko nekdo pove kje v Ljubljani se dajo nabavit letne dovolilnice skupaj s članarino, za sportni ribolov v HR oz. kje bi se to lahko uredilo na Lošinju?

    na Lošinju trgovina CESAR malo naprej od ribarnice skupni strošek 50HRK HSSRM in 350HRK letna dovolnica = 400HRK

    Hvala!

    #31546

    Zdravo, potreboval bi info kje bi lahko kupil letno karto za podvodni lov na otoku krk? Članarino imam že…

    #31547

    matevzzz
    Član

    V mestu Krk pojdi v ribiško trgovino , in tam bos dobil telefon.

    Lahko pa vprašaš kr na štantih pa te bo že kdo usmeru k pravem tipu, saj se to zvečer prodaja kr na štantih 😆 😆 .

    Upam da sem ti z tem odgovorom kaj pomagal 😳 😆

    #31548

    Dobil telefonsko, kupil na štantu, upam da bo naslednje leto možno kupiti po internetu, ker tale sistem je bolj češki hehe :D

    Hvala za pomoč!!

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh