H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti H2O Team Training Camp 2015

H2O Team Training Camp 2015

  • Avtor
    Prispevki
  • #30676

    Jure Daić
    Admin

    Za nami je še en nepozaben in uživantski potapljaški vikend. Imeli smo se odlično tako kot vedno. Tokrat smo bili v malo močnejši zasedbi in tudi potopi so bili nekoliko globlji. Vzdušje je bilo zelo dobro, umirjeno, polno zabave in smeha in to je pripomoglo k globinam, ki smo jih dosegli. Tako kot vsako leto smo izbirali najglobljega H2O teamovca. Tokrat so ves čas vodile ženske in šele na zadnjem potopu jih je prehitel Gregor. Potrebno pa je povedati, da so vsi trije najgloblji (2 ženski in 1 moški) tiščali uro v mulj in iskali globino.

    Rezultati:

    Moški:

    1 Gregor Rozman 50m

    2 Aleš Koštomaj 47m

    3 Branko Milič 45m

    4 Jure Kompan 44m

    5 Matic Bohorč 42m

    6 Jaka Kovačič 40m

    7 Miha Fajon 40m

    8 Stanko Arnuš 39m

    9 Alan Pavlič 39m

    10 Branko Manić 38m

    11 Miha Mijatovič 35m

    12 Žiga Domjanič 35m

    13 Robert Tašič 34m

    14 Jernej Kelbič 32m

    15 Rene Svetina 31m

    16 Aljoša Kohek 31m

    17 Klemen Robnik 30m

    18 Jure Legac 29m

    19 Peter Kogej 28m

    20 Matej Vilič 28m

    21 Dušan Grosek 28m

    22 Rok K. 26m

    23 Franci Bohorč 25m

    24 Andrej Sergo 20m

    25 Borut Krajnc 15m

    Ženske:

    1 Ana Stanković 48m

    1 Nataša Larissi 48m

    3 Irena 29m

    4 Andreja Kovačič 27m

    5 Neža Vidmar 25m

    6 Bojana Križanec 15m

    Več pa v slikah,…

    LP Jure

    #30677

    Jure Daić
    Admin

    še potapljaške,…

    #30678

    Jure Daić
    Admin

    in še,…

    #30679

    cherry
    Član

    čist smo razturavali! res so padale lepe globine. wooohoooooo :D da se vsaj splača v vodo it. :notworthy: jst sem itak k en mali otrok navdušena in v pričakovanju novega TC, pa čeprav je letošnji komaj mimo… :( škoda k vas je nekaj šlo prej iz TC-ja, you were missed. pa še enkrat en massive tnx za fenomenalno družbo, res smo ‘pacienti’ hahahahaha dolgo se nisem tko kvalitetno nasmejala!

    en velik hvala za skuhano kosilo – ni lih nek mačji kašelj skuhat za tako maso folka. in pa tnx safetijem, ki niso nobenega pustili spodaj :smoke:

    keep in touch, pa resnično upam, da se kmalu spet vidimo! en velik objem vsem!

    video naj bo pa letos malo prej kot v enem letu… :gdrool:

    #30680

    trbojc
    Član

    Dobra izkušnja, veliko sem se naucil. Vem na cem moram v prihodnje delati. Dobra organizacija in druzba. Hvala Juretu za vse nasvete.

    Pozdrav, Gregor

    #30681

    Peter7
    Član

    Tudi zame ta TC ostaja nepozaben. Do drugega leta moram sicer najti še način bivanja v kampu, da bom bolj vpleten v družabne dejavnosti, kot sem bil letos.

    Drugače pa sva s prijateljico Ireno danes imela nekakšen after v Padovi. Očitno je potapljanje cel prejšnji teden dalo nekaj rezultatov, saj je ura, nastavljena na morsko vodo, pri zadnjem potopu pokazala več kot 31 m! V bazenu nas je bilo manj kot deset. Termin sva imela rezerviran za ob petih popoldne, zaradi rezerve za razmere na cesti sva bila tam ob treh, noter pa so naju spustili že ob štirih. V Y-40 pravijo, da v poletnih mesecih skorajda nimajo obiska. To se pozna tudi v ceni kart, ko jih lahko dobiš 5 za 100 EUR (njihova spletna stran ostaja obupno zmedena, sem jih moral klicati po telefonu, da sem izvedel, kar sem želel).

    Še enkrat hvala klubu za organizacijo in sejftijem za varovanje, posebej Klemnu za koristne nasvete in dobre vibracije!

    Peter

    #30682

    alan
    Član

    Pozdravljeni,

    Najprej naj se tudi jaz zahvalim Juretu za organizacijo, safetijem za skrb za varnost in nasvete in vsem skupaj za prijetno druženje.

    Na TC sem šel z mešanimi občutki in brez velikih pričakovanj, saj zaradi ponavljajočih težav z zožanimi prehodi do sinusnih votlin, nisem doslej nikoli zmogel več kot 20 metrov (začetni in nadaljevalni tečaj ter izlet v y40). Vseeno sem potihoma upal, da se mi bo odprlo in prilezel na 30 metrov.

    Tokrat sem imel predhodno 12 dni adaptacije v morju do 8 metrov. In tako sem na TC z vsakim potopom lahko napredoval. Upam, da imam še kakšen meter rezerve za naslednje potope.

    Lp

    Alan

    #30683

    Jure Daić
    Admin

    Alan ti si bil 2x zmagovalec. V rubriki največje izboljšave osebnega rekorda: izboljšal si ga za 19m (iz 20m na 39m). V rubriki največ postavljenih osebnih rekordov si prav tako zmagal, saj si ga izboljšal 7x. S tem si na absolutni lestvici zasedel 2x 2. mesto. Leta 2011 je Matej Bergoč PB izboljšal 8x, leta 2012 pa je Jan Oršič PB izboljšal za 24m. :D :D :D

    Če dodam še malo statistike.

    Letos je bilo na TC postavljenih vse skupaj 53 osebnih rekordov in osebne rekorde je izboljšalo 18 udeležencev od 31ih. Leta 2011 so osebne rekorde izboljšali čisto vsi udeleženci, leta 2012 pa je PB izboljšalo 20 od 22 udeležencev. Tukaj se pozna da eni hodijo na TC vsa leta in pride čas, ko pade motivacija za postavljanje PB in vedno težje ga je postaviti.

    Osebne rekordi so se letos izboljšali vse skupaj za 128m, kar je v povprečju 4,4m. Za primerjavo z letom 2011, ko so se rekordi izboljšali za rekordnih 139m in povprečno za 9,7m.

    Eni pač ljubimo statistike! 😆 😆 😆

    LP Jure

    #30684

    Rokk
    Član

    Še z moje strani; iskrena hvala vsem deležnikom, ki ste pripomogli, da je bil camp na kopnem in v vodi, tak kot je bil. Čeprav sem bil med »pacienti«, ki jim telo ni pustilo globje, me že (še vedno) gloda, da bi ponovno iskal dokaz, da dosežena globina ni genetsko pogojena omejitev.

    Al bi bak!!!

    Pozdrav vsem in varne potope!

    Rok

    #30685

    RSvetina
    Član

    No da se jaz dodam svoje. TC sem se udelezil ze 3. leto in moram reci da je bila letos druzba extremno super ce nebi bilo pospravljanja v nedeljo(ki je mucno) bi verjetno jokal da je ze konec. Namrec bi z veseljem bil se vsaj kaki mesec ali dva z vami spodaj.

    Glede TC 2x letno pa mislim da ce se najde kaki pogumnez ali 2 ki prevzameta organizacijo se bo druzba tudi nasla mogoce ne v takem stevilu :D Sicer pa sam planiram da bom sel v septembru na Krk med tecaji 2 potencialna kandidata ze imam. Ce kdo zeli iti zraven se lahko dogovorimo.

    Glede globin pa vsaka cast vsem bili ste zelo globoki :D Komur pa ni uspelo doseci cilja pa vzamite to kot zagon za zimske treninge.

    #30686

    Sishi
    Član

    Ana ti nisi normalna…čestitke :)

    #30687

    cherry
    Član

    aja btw… kaj naslednje leto organiziramo TC v egiptu, se gremo lahko NLT :D

    #30688

    Jure Daić
    Admin

    Danes smo objavili še video iz letošnjega TC.

    [youtube]MSokwE7uAt4[/youtube]

    Hvala Jure Legac, da si si vzel čas in ga zmontiral!

    LP Jure

    #30689

    Maticccc
    Član

    Iščem pa ne najdem – pa rabim zaradi organiziranja dopustov, nadomešanj itd….

    kdaj točno se letos začne Camp in kdaj konča?

    se je treba prijaviti?, kdaj, komu?

    Hvala komurkoli za čimprejšenj odgovor,

    LP

    #30690

    Jure Daić
    Admin

    Od 11. avgust do 14. avgust, prijave cca. en mesec prej.

    LP Jure

    #30691

    alan
    Član

    Zakaj ne do 15.avgusta?

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh