H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum HITROSTNO POTAPLJANJE IN PLAVANJE S PLAVUTMI tekmovanja HPPP 2 krog svetovni pokal CMAS – Hajduszboszlo – Madžarska

2 krog svetovni pokal CMAS – Hajduszboszlo – Madžarska

  • Avtor
    Prispevki
  • #6183

    valdi
    Član

    Zdravo!

    Člani sekcije HPPP so, 11 in 12 marca 2006, tekmovali na drugem krogu CMAS-ovega svetovnega pokala. Dosegli so izjemne rezultate 😉 .

    Pohvalo in čestitke si zaslužijo vsi nastopajoči člani PDM Urška Škof :D , Ela Habjanič 😆 , Katja Budja :) , Luka Šafarič :P , Marko Kampuš 😆 in Vid Štiglic 😈 . Vsem je uspelo plavati svoje – osebne, nekaterim tudi državne, najboljše čase :olympic: !!! Posebej bi :director: izpostavil časa Vida Štiglica na 100m plavanje s plavutmi 40.65 sek., kar je novi mladinski in članski državni rekord :rock: , ter Urške Škof, katera je v disciplinah 50m plavanje s plavutmi na dah (22,83 sek.) in 100 plavanje s plavutmi (52,37 sek.) dosegla nova državna rekorda za kadetinje (kategorija C) :aiai: !

    Celotna ekipa je pokazala dobro pripravljenost, kar je posledica zavzetega dela na treningih :wave: .

    Uspešne nastope je nekoliko skazilo preveliko število diskvalifikacij :axe: . Žal po lastni krivdi, kar je dokaz, da je potrebno na določenih tekmovalnih elementih delati še bolj dosledno in zavzeto :laughing: .

    Ob tekmovalne zadeve, namestitev, prehrana, lokalna značilnost in druge posebnosti so bile na zadovoljivem in ljudem prijaznem nivoju. To se je odražalo v sproščenosti in dobri volji celotne ekipe :angel: :baby: !

    Še enkrat čestitke vsem nastopajočim 8) !!!

    Valdi

    P.S. pričakujem še pogled na tekmovanje skozi oči malih navihancev … :geek:

    #13784

    Duro
    Član

    😆 ČESTITKE!!!! 😆

    res je lepo za slišat da tud hppp-jevci trgajo na tekmah!! kaj naj rečem druga kot da je blo kaj takega za pričakovat, iskrene čestitke še v mojem imenu.

    #13785

    UrSsIkA
    Član

    Zdaj se vsaj vidi, da smo z razlogom hodli na KRUTE jutranje treninge in še HUJŠE popoldanske treninge. Mislim, da smo vsi izjemno zadovoljni s svojimi rezultati 😯 .

    Nekateri so bili popolnoma nepričakovani, vendar zelo dobrodošli 😳 8) 😆

    Vesela sem, da sem na te HUDE treninge hodla in plavala tak ko treba, ker je filing, ko dosežeš kaki državni rekord al pa vsaj osebnega res TAPRAVI 😈 :P .

    Veeeeeelikooooooo je k našim rezultatom pripomogel naš VALDI, ki nas je spodbujal in gnal do onemoglosti (skoraj 😉 ).

    Tak da: BRAAAAAAAAVOOOOOOOOOO NAAAAŠIII! 😈 :P :D

    p.s.: Pa tak ko je moj mali brat reko: PUNA GRANATA DO KONCA! 😈

    Lp, Urška :mrgreen:

    #13786

    Vid
    Član

    hja

    kaj naj rečem…

    Bilo je res fajn… Malo daleč ampak kljub temu :D

    Bazen je tam zelo lep, najbolj všeč so mi bli trije bazeni ki niso bili namenjeni tekmovanju :D termalna voda 36 stopinj za srostitev pred in po tekmovanju.

    :whistle:

    no em glede plavanja… zelo pozitivno da smo plavali samo 2 disciplini.. Počutiš se dosti bolj spočito in samozavesto preden skočiš v vodo..:DD

    Hja s 100tko sem res zadovoljen.. lepo mi je uspelo..

    za na 200.. tisti skok sem pa res zaje… Problem je bil samo v tem da sem na štartu zmigal in sledi izključitev.

    Drugače pa sem plaval 1.34.8 tako da bi brez izključitve zmagal!!!

    Ampak sej bo še dosti priložnosti da pokažem kaj zmorem.

    Aja.. glede štarta.. štart mi je delal težave tudi na stotki in to zaradi kombinacije problemov z štartim kamnom in plavutjo..

    Kamen je imel čudno obliko tako da sem nisem imel kje za primit. Moja zdajšnja plavut je sicer čudovita v vodi a skok z tega kamna mi je bil zelo otežen zaradi spodnjega dela ki je zelo dvignjen (guma pod peto in stopalom).

    #13787

    pohorc
    Član

    Pridružujem se čestitkam.

    Upam da ste se nauživali in da vas je Valdi razvajal vsaj malo bi vas lahko po teh lepih rezultatih.

    pohorc

    #13788

    Bravo naši!! :wave: :wave:

    PDM zadnje čase same rekorde niza. Čestitke vsem plavalcem.

    Ej Vid jaz sem študiral, kaj če bi midva tvojo hitrost in moj luft združla pa lahko pol jaz plavam 250 m pod vodo ti pa šprintaš 100m v apnei?

    #13789

    Jastreb
    Član

    bravo naši 8)

    #13790

    Jure Daić
    Admin

    Super!!! :rock:

    #13791

    Vid
    Član

    ja sandi čez kakih sto let bojo mogoče izumli kloniranje pa se boma pol lahko združla v eno osebo :D hehe

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh