H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI tečaji Tečaj potapljanja na vdih v LJ in MB – pomlad 2010

Tečaj potapljanja na vdih v LJ in MB – pomlad 2010

  • Avtor
    Prispevki
  • #7338

    Jure Daić
    Admin

    Obveščamo vas, da smo določili in objavili spomladanske termine začetnega tečaja potapljanja na vdih PSS Freediver v Ljubljani in Mariboru. Tečaja bosta potekala med 9. aprilom in 9. majem. Naučili se boste pravilnih tehnik potapljanja na vdih, dihanja in sproščanja. S pridobljenim teoretičnim in praktičnim znanjem boste povečali svojo varnost ter izboljšali rezultate.

    Tečaj bo vodil mednarodni inštruktor PSS in vodja sekcije za apnejo pri PSS Jure Daić. Jure je izkušen inštruktor potapljanja na vdih z dolgoletnimi izkušnjami. Še vedno je aktiven tekmovalec in nosilec številnih državnih rekordov ter naslovov državnega prvaka.

    Več informacij o tečaju in točne datume lahko vidite tukaj: http://forum.h2oteam.com/index.php?menu_item=tecaji . Število tečajnikov je omejeno, prijave sprejemamo do srede 7.4.2010 na naslovu jure@h2oteam.com . Vaša prijava je potrjena, ob plačilu kotizacije 50 EUR. Podatke za nakazilo dobite po prijavi.

    LP Jure

    #22435

    Jure Daić
    Admin

    Dodatni termin tečaj potapljanja na vdih v LJ in MB

    Zaradi velikega zanimanja za tečaje bomo v LJ in MB organizirali dodatne termine tečaja potapljanja na vdih. Urnike dodatnih terminov lahko vidite spodaj. Število tečajnikov je omejeno, prijave sprejemamo do srede 7.4.2010 na naslovu jure@h2oteam.com. Vaša prijava je potrjena, ob plačilu kotizacije 50 EUR. Podatke za nakazilo dobite po prijavi.


    Tečaj LJ:

    Teoretična predavanja:

    Petek 9.4.2010 od 18.00 do 22.00

    Sobota 10.4.2010 od 14.00 do 18.00

    Praktičen del v bazenu LJ:

    Bazen Fakultete za šport:

    Petek 16.4.2010 od 21.00 do 23.00

    Sobota 17.4.2010 od 11.00 do 13.00

    Praktični del na morju:

    Petek 28.5.2010 od 20.00 – 22.00 (dihalne vaje)

    Sobota 29.5.2010 od 8.00 do 10.00 in od 14.00 do 16.00

    Nedelja 30.5.2010 od 8.00 do 10.00, popoldansko potapljanje po želji


    Tečaj MB:

    Teoretična predavanja:

    Nedelja 11.4.2010 od 8.00 do 12.00

    Torek 13.4.2010 od 18.00 do 22.00

    Praktičen del v bazenu MB:

    kopališče Pristan:

    Ponedeljek 19.4.2010 od 20.00 do 22.00

    Sreda 21.4.2010 od 20.00 do 22.00

    Praktični del na morju:

    Petek 28.5.2010 od 20.00 – 22.00 (dihalne vaje)

    Sobota 29.5.2010 od 10.00 do 12.00 in od 16.00 do 18.00

    Nedelja 30.5.2010 od 10.00 do 12.00, popoldansko potapljanje po želji


    #22436

    Kamsi
    Član

    Boste v Juraju izvajali praktični del?

    #22437

    Jure Daić
    Admin

    Seveda. Če boste doli se nujno oglasite.

    LP Jure

    #22438

    TicTac
    Član

    Zdravo Jure; Kako je kaj z prvim terminom na morju od 7.5. do 9.5.? Mislim, ali bi se lahko priključil,

    kot lanski tečajnik, pa da opravim kakšen globji potop 😉 .

    Sedaj imam čisto pravo apnea masko, in ne grande scuba :mrgreen: . Sam sem jeseni povsem sproščeno

    prišel do 15 m, globje nisem šel, ker nisem imel varstva.

    Ker sem lani dosegel -20 m, bi sedaj preiskusil -24 m (* * *) in zaprosil za izkaznico PSS Freediver 8) .

    LP, Miran

    #22439

    Jure Daić
    Admin

    Tale vikend smo polno zasedeni. Lahko se dogovorima za kak potop, ko bodo končali tečajniki. Precej ljudi se mi javlja, da bi se radi pridružili tale vikend in vsem se enostavno ne da ugodit. Imam pa drugo boljšo varianto, ki ti jo pošljem na mail.

    LP Jure

    #22440

    Jure Daić
    Admin

    Za večino je zaključen še morski del tečaja. Spodaj dodajam par slik. Vse tečajnike bi povabil, da se pridružijo debati na forumu. Upam, da boste pridobljeno znanje sprida uporabljali na bodočih podvodnih avanturah in da bodo vaši potopi čim bolj varni!

    LP Jure

    #22441

    Jure Daić
    Admin

    in še iz krsta,…

    #22442

    vodka8
    Član

    Pozdravljeni

    Jure hvala za čudovito vreme, ki si nam ga pripravil. Sonce, visoke temparature in toplo morje, idila, ki si ga lahko zamislijo le najboljši, hvala bogu, da sem spadal med najboljše :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    V dokaz prilagam foto.

    Zdaj pa za res. Tečaj je bil zelo dober in poučen, videli smo da se da delati potpe tudi v zelo slabih vremenskih razmerah in da so odgovorni resnično pazili, da se kateremu od tečajnikov ne bi zgodilo kaj hudega. Bili smo dobra družba in ugotovili da politiki tudi niso tak slabi. :D

    Pa tečajnico smo meli :pray: bravo Jure.

    #22443

    KUKI
    Član

    S teh slik je pa videti da ste imeli zelo zelo dobro vreme. Je blo tko vse 3 dni?

    #22444

    Jure Daić
    Admin

    Ta drugi vikend nam je vreme nagajalo. V petek je bilo lepo sončno vreme, v soboto olujna bura v nedeljo pa je bila čista bonaca. V soboto popoldan smo se morali umaknit v zavetrni zaljiv, kjer smo opravili potope.

    LP Jure

    #22445

    pady81
    Član

    En lep potapljaški pozdrav vsem skupaj.

    V petek 14.5 sem sedel v službi in razmišljal o drugi skupini kako se odpravlja na morje v Sv. Juraj. Kaj sem vam zavidal. Me je kar imelo da bi šel še enkrat.

    Danes ko sem videl slike ste se mi pa zasmilili 8)

    Ko smo mi bili smo imeli pa odlično vreme.

    Tudi jaz bi se pridružil predhodnikom in pohvalil celotno organizacijo in potek tečaja. Mene so tolk zastrupili da se vidimo najkasneje jeseni, če se seveda ne vidimo prej na globini. :)

    p.s. druga skupina: vreme ste imeli slabo, grem pa stavit da je bil zato vaš krst bolj blag?

    LP

    Emil

    #22446

    KUKI
    Član

    Ja organizacija je res full dobra. Celoten tečaj pa sploh. Vse poteka pod dobrim vodstvom in zelo sproščeno in se vidi, da tako Jure kot Kompan to delata z veseljem(Posebaj krst :) ) Na tečaju pa sm ugotovil da moraš meti tudi dober želodeč če hočeš biti potapljač.

    #22447

    Dolgujem posnetek zračnega obroča pod vodo, ki ga je naredil Jure.

    [youtube]OYUoYAQnLSA[/youtube]

    Na posnetku je tudi Emil, ki je Jureta slikal.

    lp, m

    #22448

    Jure Daić
    Admin

    Tale obroč je bil zelo posrečen. Škoda, da nimaš ohišja za snemanje pod vodo, z ravno lečo. Z njim bi bil posnetek neprimerno bolj oster.

    LP Jure

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh