H2O team H2O team forum SCUBA POTAPLJANJE (z jeklenko) SCUBA dogodki Potapljanje vikend 14. avgust

Potapljanje vikend 14. avgust

• Avtor
    Prispevki

Sandi Bitenc
    Keymaster

15. in 16. avgusta pripravljam klubsko potapljanje na Krku. Kako bo potekalo?

Popoldan ali zvečer 14. se nastanimo v apartnajih, 15. naredimo 2 ali 3 potope iz obale (v mislih sem imel tudi potopljeno ladjo Peltastis)

V nedeljo 16. pa gremo z najeto ladjo na otok Plavnik, ki je med drugim znan tudi po fantastičnih stenah, kjer bomo naredili 2 potopa.

Stroški: Cena nočitve je 15 EUR na noč, cena potopov z obale je 10 EUR, cena potopa na Peltastis je 25 EUR.

Potopa v nedeljo pa bosta približno 40 EUR saj je cena odvisna od števila prijavljenih.

Če imaš čas in seveda voljo se vidimo!

Pa ne pozabi na prijavo do najkasneje 2.8.

Imej se ….

Jaz prijavljam sebe in Mihelo.

Končno enkrat spet malo scube!

Jure Daić
    Keymaster

Lokacie za potopo so zelo atrakivne in bi se akcije z veseljem udeležil. Kot kaže bova s Tanjo ta vikend na Madžarskem in se akcije ne bova udeležila. V kolikor pa odpade Madžarska pa se 100% udeleživa.

LP Jure

asja
    Participant

:jump: Jaz, Barbara in Simon gremo tud verjetno poleg.

LP

asja
    Participant

Sandi so vsi potopi ki si jih navedel primerni za začetnike???

lp

Duro
    Participant

Mi2 z Nušo sma tudi zraven.

dejan750
    Participant

Zdravo Asja,

v soboto bomo organizirali potope tudi za začetnike in tiste, ki so malo manj v vodi. Potapljali se bomo z obale. V nedeljo pa se bomo potapljali na otoku Plavniku in tudi tam bo poskrbljeno za začetnike.

asja
    Participant

dejan750 wrote:

Zdravo Asja,

v soboto bomo organizirali potope tudi za začetnike in tiste, ki so malo manj v vodi. Potapljali se bomo z obale. V nedeljo pa se bomo potapljali na otoku Plavniku in tudi tam bo poskrbljeno za začetnike.

OOO DEJAN, ti greš tudi se pravi. Super.

Hvala za info, sem mogla vprašat, ker Simon vseen nima še tok ful potopov.

LP

TicTac
    Participant

SanSan wrote:

… Če imaš čas in seveda voljo se vidimo!

Evo, sedaj ko sem se okvirno predstavil, se evidentiram za potapljanje :scool: .

Čas bo, volja je, potapljaško opremo pa si še kompletiram.

Prevoz imam, če pa bo v Mariboru v kakšnem avto prostor, sem pa za :D .

Sandi Bitenc
    Keymaster

Žal moram povedat da bo tokratnje potapljanje odpadlo. Organizator tega potapljanja je bil Dejan Šarman, ki ga žal ni več med nami… 😥

• Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
© H2O team. All rights reserved.
X