H2O team H2O team forum SCUBA POTAPLJANJE (z jeklenko) SCUBA dogodki Potapljanje na Bledu 23.5.2009

Potapljanje na Bledu 23.5.2009

• Avtor
    Prispevki

Andrej Furman
    Participant

Pozdravljen(a)!

Dne 23. maja 2009 planiramo organizacijo potapljanja na Bledu (dva potopa). V kolikor bi bilo več zainteresiranih je možno potapljanje raztegniti na cel vikend od petka 23. do nedelje 25. maja 2009 (štiri ali pet potopov).

Polnjenje in izposoja jeklenk bo urejena preko kluba DPD Bled imajo zelo ugodne cene, poglej si na njihovi spletni strani: http://www.dpdbled.si/

CENIK IZPOSOJE OPREME ZA NEČLANE DPD BLED

1 kos opreme 5 EUR/dan

1 komplet opreme (jeklenka, respirator, regulator plovnosti) 18 EUR/dan

Polnjenje zraka 7 EUR/dan

Polnjenje nitroxa 10 EUR/dan

Polna jeklenka 8 EUR/dan

Obleke se ne da izposoditi.

Nočitve:

– v apartmnajih (na voljo sta dva apartmaja, vsak za 5 ljudi – lahko tudi več)

– v šotorih v kampu Zaka

– ostalo po izbiri v lastni režiji

Vsi zainteresirani propsim, da se mi javite na naslov andrej.furman@informatika.si ali andrej.furman@triera.net . Vaše prijave pričakujem do najkasneje petka 15.5.2009.

VEČ INFORMACIJ LAHKO DOBITE TUDI NA TESTNI SPLETNI strani: http://www.sredisce.si/ za pisanje komentarjev se je potrebno prijaviti, poskusite, da stetsiramo še to ali na spletni strani H2Oteama/forum TU.

Lep pozdrav.

Andrej F.

Tanja Daić
    Participant

Super se sliši. Že nekaj časa si želim spet iti potapljat v Blejsko jezero. Ampak tokratni termin mi žal ne ustreza. 😥 Upam, da bo kmalu še kakšna druga priložnost!

Jure Daić
    Keymaster

Tudi jaz sem si ob objavi potapljanja na Bledu zaželel ponovnega potapljanja na super lokaciji. Spomini na mega ščuke, some, krape,…. so nepozabni. Škoda da sem ta vikend zaseden, ker bi se garantirano pridružil.

LP Jure

asja
    Participant

Bled je res zakon, še nikjer nisem videla takih kapitalcev tak blizu. One ščuke in krapi se prou nč ne bojijo.

Som pa je tud bil tak velik, da dol padeš. Ko je Primož posvetil nanj z lučko je čisto podivjal. Midva sva vse ribe našla pod čolnarno, razen som je bil v eni luknji. 😯

asja
    Participant

Včeraj smo se vrnili iz Bleda. Zbrala se nas je cela garda :D navdušenih scubekov. Naredili smo 2 potopa, nekateri so obdelali pod vodo skoraj celo jezero :D . Včeraj pa ne samo da sem bila navdušena, ampak fascinirana koliko rib smo videli, tudi cele jate na enem kupu. ( krapi, somi, ščuke..) Videla sem tudi dva tako velika krapa, da nisem mogla verjet svojim očem-kot bi gledala dva velika slona. :rolleyes: Vidljivost je bila tak tak, ne najboljša, ampak stric v bazi je rekel, da kljub temu, da živi ob jezeru še zdaj ni skapiral kdaj je boljša, kdaj slabša vidljivost. Je rekel, da je včasih po dežju odlična vidljivost, včasih pa slabša, da se sploh ne da predvidit. Iz kopnega se je sicer zdelo, da je vidljivost odlična. Stric v bazi je rekel, da on pod vodo na Bledu vedno uporablja štrk. ( vrvico) in da se mu vsi smejijo. :D Nad 7 m globine včeraj svojega sopotapljača nisi mogel videti. Je pa reku stric, da je na 30 m, ful dobra vidljivost. Itak sem bila navdušena nad prijaznostjo v bazi ( ko bi bli še na Hrvaškem vsi taki 🙄 ), tam je vedno kšn res prijazen in zanimiv stric,ki ma ful za povedat. :D

Če je kdo zainteresiran je naslednji vikend na Bledu čistilna akcija.

Imeli smo zelo lep sončen dan in na koncu nam je bilo kar malo žal, da nismo tam ostali 2 dni.

Fotke pa sledijo.

Jure Daić
    Keymaster

Me veseli, da ste imeli dobre potope. Te velike ribe so nekaj posebnega, pa sploh se ne bojijo. Vreme vam je tudi bilo naklonjeno, ko smo se nazadnje potapljali v Blejskem jezeru nas je lepo opralo. Kaj pa slikali ste kaj?

LP Jure

asja
    Participant

Hej Jure, vreme nam je bilo pa tokrat res končno naklonjeno. KO smo bili prvič in sem jaz delala izpit je padal sneg :D , ko smo bili drugič nas je pralo , zdaj pa končno sonček in sigurno 30 stopinj.

Ja, Aleš je spet pofotkal vse kar se je dalo, je bil spet priden, ko uredi fotke jih vsekakor objavim.

Sej vedno smo videli res velike ribe, sam to kar sem pa zdaj vidla, to pa nisem mogla verjet. :wow:

Andrej je tko kot vedno neki zrihta še čoln zrihtal, tko da so se eni še s čolničkom furali gor pa dol :D

Lep dan!

ASJA

asja
    Participant

Zdravo!

Kot sem obljubila, sem naložila fotke iz Bleda, katerih avtor je Aleš Pliberšek. Trenutno nimam časa, da bi jih naložila še na forum, zato pošiljam povezavo, kjer si jih lahko ogledate: http://www.sredisce.si

Kliknite na VSE SLIKE, Bled 2009, Foto: Aleš Pliberšek

LP

ASJA

potepuhec
    Participant

Lepe slike :-). Samo dve pripombici bi imel, ce dovolis. Na sliki z imenom ščuka je pravzaprav smuč, na sliki z imenom lepotica je pa rečni ostriž. Drugace ste imeli pa res lepo vreme, kar se vidi tudi na podvodnih posnetkih.

asja
    Participant

potepuhec wrote:

Lepe slike :-). Samo dve pripombici bi imel, ce dovolis. Na sliki z imenom ščuka je pravzaprav smuč, na sliki z imenom lepotica je pa rečni ostriž. Drugace ste imeli pa res lepo vreme, kar se vidi tudi na podvodnih posnetkih.

Hvala Potepuhec za opozorilo. :D

Ja malo je čudno naštimana ta stran, ker moram vsaki sliki dat ime…to je pa težko če fotk nisi naredil sam.

Sicer pa sem se nek novega naučila.

Ma ne samo lepo vreme….vse je bilo lepo…..mmmmmm…. :gdrool:

p.s. looool zdaj sem šla gledat, to pa res ni ščuka 😆

lp

Tanja Daić
    Participant

Asja, lepe slikice! Pohvale Alešu!Upam, da bom naslednjič lahko šla zraven! :D 😉 8)

asja
    Participant

Tajna wrote:

Upam, da bom naslednjič lahko šla zraven! :D 😉 8)

obvezno zraven! :D

• Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
© H2O team. All rights reserved.
X