H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum PODVODNI LOV lokacije Kamenjak 24.11.2012

Kamenjak 24.11.2012

  • Avtor
    Prispevki
  • #8136

    lampich
    Član

    Jutri se spravljam na Kamenjak na zaključno ribičijo za letos.

    A ma kdo kak info če je odprto oz omogočen dostop??

    Vem da majo včasih neke vojaške vaje gor in je zaradi tega zaprto, ni pa nobenih informacij na njihovi spletni strani, pa tudi drugod po netu ni nič. Ne bi se rad vozil do Pule potem pa še lokacije iskal če ob kamenjak zaprt. Vsak info bo dobrodošel in se ob prvi priložnosti povrne v tekoči obliki napitka po želji :)

    #27331

    Pero89
    Član

    Kolega je bil zdaj pred kratkim tam (kak teden nazaj) in je lovil brez problemov.

    LP

    #27332

    lampich
    Član

    Thx za info Pero !

    #27333

    Sauperl
    Član

    Če še nisi prej nikoli lovil na Kamenjaku, se raje pelji z avtom v Ližnjan in potem desno proti punta Marlera. Boš lažje lovil in bolj mirno. Na Kamenaku lopovi radi vlamljajo v avte. To je samo opozorilo,ti se pa odloči. :realmad:

    #27334

    Pero89
    Član

    Ja to smo tudi mi dobili tak info, tako da nekaj je na temu :)

    Vendar nam oktobra niso v treh dneh “na srečo” nič ukradli…

    LP

    #27335

    Pero89
    Član

    Ja to smo tudi mi dobili tak info, tako da nekaj je na temu :)

    Vendar nam oktobra niso v treh dneh “na srečo” nič ukradli…

    LP

    #27336

    lampich
    Član

    Sem že slišal za te kraje vendar je šlo vse gladko čez. Edino kar so lopovi ukradli so bile ribe :) prazno morje

    #27337

    Pero89
    Član

    Kje pa si lovil?

    #27338

    lampich
    Član

    V bližini safari bara. Skoraj skrajni jug rta.

    #27339

    Pero89
    Član

    Tudi mi smo tam lovili, od table ki označuje močan to, pa malo naprej od safari bara (proti koncu rta). Rib ogromo, tudi lica, ki pa je žal izbrala pravo smer in šla levo namesto desno pred puško :)

    Bo pa drugo leto boljše ;)

    #27340

    a ni kamenjak zaščiteno območje in posledično lov prepovedan kot npr. brioni, kornati….

    #27341

    Jure Daić
    Admin

    Zaščiteno je samo kopno. V vodi lahko normalno loviš.

    LP Jure

    #27342

    kaj to pomeni da lahko potem loviš tudi okrog brionov in okrog lastovi itd….

    #27343

    Jure Daić
    Admin

    matej juvan wrote:

    kaj to pomeni da lahko potem loviš tudi okrog brionov in okrog lastovi itd….


    Ne. Kamenjak je drugače tretiran kot ostali nacionalni parki.

    LP Jure

    #27344

    sega
    Član

    Kamenjak oz. pravilno polotok Premantura, ki se razteza od vasi Premantura do rta Kamnejak, je pod varstvom javnega zavoda Park narave Kamenjak in tako ni narodni park, kot Brijoni in Kornati…

    Tudi na kopnem ni zaščite takšne vrste, ki bi jo povprečen turist opazil, bi pa bilo boljše loviti na V obali, kot ti je že povedal Primož.

    #27345

    Ali se na tej punta Marlera da varno parkirati? Enkrat še kot pamž sem tam lovil ciplje prva liga in bi šel spet kdaj…

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh