H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti H2O Team Training Camp 2012

H2O Team Training Camp 2012

  • Avtor
    Prispevki
  • #8051

    Jure Daić
    Admin

    Približuje se nam že drugi tabor globinskega potapljanja na vdih ”H2O Team Training Camp”. Petdnevni tabor se bo odvijal od srede 15.8. do nedelje 19.8. v avtokampu Sv. Marina http://www.camping-adriatic.com/sl/marina-kamp-labin pri Rabcu. Možna je udeležba tudi za manj dni.

    Cena taboru znaša 35 EUR in jo je potrebno plačati ob prijavi. Zbran znesek bo služil za kritje stroškov varnostnih potapljačev in organizacije dogodka. V ceno je všteta hrana in pijača na zabavi, ki bo na sporedu v soboto zvečer.

    Urnik dogodka:

    Sreda: prihod prvih udeležencev, potapljanje v lastni režiji, adaptacija na globine in proste aktivnosti,

    Četrtek: prihod varnostnih potapljačev, zvečer možnost prvih globinskih potopov,

    Petek: jutranje in popoldansko organizirano globinsko potapljanje, v prostem času lenarjenje,

    Sobota: jutranje in popoldansko organizirano globinsko potapljanje, v prostem času lenarjenje, zvečer zabava do jutranjih ur,

    Nedelja: skupinsko potapljanje za užitek, pospravljanje (parcelo moramo sprazniti do 12.00).

    Tabor je namenjen vsem članom H2O teama, ki bi se radi varno potopili v velike globine. Prijave pošljite na jure@h2oteam.com do ponedeljka 13.8. zvečer. Število mest je omejeno glede na št. varnostnih potapljačev. Cenik nočitev lahko vidite na spletni strani avtokampa: http://www.camping-adriatic.com/sl/marina-kamp-labin/cenik.

    Ponovno bo potekalo neuradno klubsko tekmovanje za naziv najglobljega člana H2O teama (izvzeti so varnostni potapljači). Lani je laskav naziv pripadel Mateju Bergoču s potopom na globino 51m. Namen tabora ni tekmovanje, ampak sproščeno potapljanje v morske globine in druženje s prijatelji v prijetni atmosferi.

    Vsi, ki bi se radi tabora udeležili ste vabljeni, da se nam pridružite! Vtisi in dogajanje na Training Campu 2011: http://forum.h2oteam.com/potapljaske-aktivnosti/h2o-team-training-camp-t2176.html.

    Lep pozdrav!

    H2O team

    #26951

    Jure Daić
    Admin

    Na spletni strani je objavljena reportaža lanskega tabora: https://www.h2oteam.com/apnea/reportaze/?id=410

    LP Jure

    #26952

    Jure Daić
    Admin

    Sedaj je skrajni čas, da se prijavojo še vsi zainteresirani.

    Trenutno prijavljeni potapljači:

    Jure Daić

    Jure Kompan

    Boštjan Ramšak

    Matej Bergoč

    Tanja Daić

    Alenka Artnik

    Peter Meze

    Robert Tašič

    Matevz Okršlar

    Toni Nagode

    Vid Ogris

    Dušan Grosek

    Martin Pereza

    Žiga Domjanič

    Andraz Zurman

    + spremljevalke

    LP Jure

    #26953

    Jure Daić
    Admin

    Dopolnjen seznam:

    Jure Daić

    Jure Kompan

    Boštjan Ramšak

    Matej Bergoč

    Tanja Daić

    Alenka Artnik

    Peter Meze

    Robert Tašič

    Matevz Okršlar

    Toni Nagode

    Vid Ogris

    Dušan Grosek

    Martin Pereza

    Žiga Domjanič

    Andraz Zurman

    Miha Skalar

    Miha Saje

    Mičo tešič

    Nino Klinger

    + spremljevalke

    LP Jure

    #26954

    Bok banda. Rad bi se za prevoz s kom zmenu. Sem iz Novega mesta in bom šel čez Ljubljano. Lahko koga poberem al pa se komu pridružim. Imam Passata karavan.

    #26955

    Jure Daić
    Admin

    Tvoj sosed je Toni Nagode, maš kontakt na mailu.

    LP Jure

    #26950

    Nino Klinger + spremljevalke…super 😆

    še malo pa se vidimo….jaz se mam nekaj placa v avtu ce je treba koga pobrat v MB, lahko pa tud v LJ 😉

    #26956

    majkl
    Član

    Jaz imam tud plac za spremljevalke iz Mb. Interesentke lahko tudi preko ZS. 8)

    #26957

    Jure Daić
    Admin

    Jutri pa začnemo s Trening Campom 2012!!! Vse je pripravljeno zbralo se nas je priblično 30 potapljačev in spremljevalke. Vremenska napoved je odlična, družba prava, obeta se še en lep klubski dogodek.

    Prijavljeni potapljači:

    Jure Daić

    Jure Kompan

    Boštjan Ramšak

    Matej Bergoč

    Peter Meze

    Robert Tašič

    Matevz Okršlar

    Toni Nagode

    Vid Ogris

    Dušan Grosek

    Martin Pereza

    Žiga Domjanič

    Andraz Zurman

    Miha Skalar

    Miha Saje

    Mičo Tešič

    Davorin Fink

    Gašper Možina

    Branko Manić

    Jan

    Andrej Ropret

    in potapljačice:

    Tanja Daić

    Alenka Artnik

    Renata Rudolf

    Jasmina

    Jana Semrajc

    LP Jure

    #26958

    Jure Daić
    Admin

    Hitro javljanje iz tabora. Uživamo 100 na uro. More je dopoldan malo valovito z močnim tokom, popoldan pa so pogoji idealni. Muči nas le poletna vročina.

    Trenutno dosežene globine:

    1 Toni Nagode 41m

    1 Martin Pereza 41m

    3 Branko Manić 39m

    4 Robert Tašič 38m

    4 Mičo Tešič 38m

    4 Gašper Možina 38m

    7 Vid Ogris 37m

    8 Matevz Okršlar 32m

    8 Peter Meze 30m

    8 Žiga Domjanič 30m

    8 Miha Saje 30m

    8 Davorin Fink 30m

    13 Miha Skalar 28m

    14 Dušan Grosek 21m

    Ženske

    Alenka Artnik 38m

    Jana Semrajc 18m

    Renata Rudolf 7m

    Več pa v slikah,…

    LP Jure

    #26959

    citro
    Član

    Lep pozdrav vsem v camp in čestitke za lepe globine. Me kar mal “skeli” ko me letos zraven ni, je pa fino, ko me klima fajn hladi :D :D :D

    LP Miran

    #26960

    Jure Daić
    Admin

    Na hitro, ker je pivo na mizi,…..

    DOSEŽENE GLOBINE

    moški:

    1 Robert Tašič 43m

    2 Toni Nagode 41m

    2 Martin Pereza 41m

    2 Vid Ogris 41m

    2 Matevz Okršlar 41m

    3 Branko Manić 40m

    4 Mičo Tešič 38m

    4 Gašper Možina 38m

    5 Davorin Fink 37m

    5 Boštjan Ramšak 37m

    6 Jan Oršič 34m

    7 Peter Meze 33m

    8 Žiga Domjanič 30m

    8 Miha Saje 30m

    9 Miha Skalar 28m

    10 Dušan Grosek 25m

    11 Andraz Zurman 24m

    Ženske

    1 Alenka Artnik 42m

    2 Jasmina Grčar 23m

    3 Tanja Daić 21m

    4 Jana Semrajc 18m

    5 Renata Rudolf 7m

    LP Jure

    #26961

    citro
    Član

    Bravo vsem za osebne rekorde, posebej pa Robertu, za katerega sem moral navijat že po službeni plati :aiai: :aiai: :aiai:

    LP Miran

    #26962

    43m 😯

    :) čestitam za lepe rezultate!

    Lep pozdrav vsem,

    T

    #26963

    peritze
    Član

    Hvala še enkrat vsem varnostnim potapljačem in ostalim sodelujočim za prijetno družbo in prijetna nova poznanstva! :)

    Kar se mene tiče je manjkalo samo malček sence… Ostalo je bilo top :) Se vidimo!

    Peter Meze

    #26964

    Jure Daić
    Admin

    Tudi letos smo se imeli super. Zadnji dan so pričakovano skoraj vsi naredili najgloblje potope. Presenetile so nas globine, ki jih dosegajo naši člani, ki so rekreativci z občasnimi treningi na bazenu.

    Tudi letos smo vodili razne statistike.

    Postavljenih je bilo 67 osebnih rekordov.

    Osebne rekorde so udeleženci izboljšali za 138m, v povprečju za 7,6m.

    7 udeležencev se je potopilo preko 40m globine.

    50% udeležencev se je potopilo preko 35m.

    Prva H2O teamovka se je potopila preko 40m globine, kar je tudi neuraden državni rekord.

    Naslednje leto bomo rezervirali parcelo v senci, kar je bila edina slaba stvar tokratnega trening kampa.

    Še par slik iz zaključne zabave,…

    LP Jure

    #26965

    Yebach
    Član

    Đabest podaljšan vikend.

    Zakon drušna, in vse ostalo tolk da tut brezsenčje ni tolk motilo.

    A pol naslednje leto se dobimo nekje tlele https://maps.google.com/maps?q=11.35,142.2&ll=10.962764,143.876953&spn=41.17943,67.631836&t=m&z=5 ? Priporočam neopren vsaj 7mm ker drugač zna bit mal mrz na dnu :D

    Glede potopov nad (pod) 40m: I was so happy I could shit rainbows :)

    #26966

    Tudi iz moje strani, čestitke vsem udeležencem!!! Globine na katere ste so potopili so neverjetne 😉

    Vaš uspeh je naš uspeh, upamo da so ti rezultati pogojeni s sproščeno atmosfero in obilico zabave!? 😆

    Hvala vsem skupaj za udeležbo. Komaj čakam drugo leto…v senci 8)

    Za mene ste vsi absolutni zmagovalci !!!

    #26967

    majkl
    Član

    Sproščena družba, sonce, morje, predvsem pa izjemni safety diverji 😉 , odlična kombinacija za globoke potope in nekaj nepozabnih trenutkov…

    Vidim, da ste pa se tud v soboto primerno poslovili od Sv. Marine. Mi je kar malo žal, da sem moral prej it.

    Se vidimo drugo leto. :smoke:

    #26968

    arbadive
    Član

    Super izkušnja, naslednje leto obvezno ponovim! Naj se tudi sam zahvalim našim varnostnim potapljačem, ki so poskrbeli, da je vse potekalo zelo sproščeno in varno.

    Dogodka z zadnje slike se pa ne spomnim… Jure je to mogoče kakšna posledica vztrajnega potapljanja 🙄 ?

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh