H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti H2O Team Training Camp 2011

H2O Team Training Camp 2011

  • Avtor
    Prispevki
  • #7760

    Jure Daić
    Admin

    Letos organiziramo prvi tabor globinskega potapljanja na vdih imenovan ” H2O Team Training Camp”. Tridnevni tabor se bo odvijal od petka 12.8. do ponedeljka 15.8. (praznik) v avtokampu Sv. Marina http://www.camping-adriatic.com/sl/marina-kamp-labin pri Rabcu. Lokacija je primerna zaradi velikih globin, ki se nahajajo tik ob obali avtokampa. Tabor je namenjen vsem članom H2O teama, ki bi se radi pod vodstvom in z varovanjem izkušenih potapljačev, varno potopili v globoko modrino.

    Potekalo bo tudi neuradno klubsko tekmovanje za naziv najglobljega člana H2O teama (izvzeti so aktivni tekmovalci H2O teama). Udeleženci bodo imeli na razpolago tri dni globinskega potapljanja in najgloblji potop se bo štel kot uvrstitev na tekmovanju. Rezultati vseh udeležencev bodo tudi objavljeni. Namen tabora ni tekmovanje, ampak sproščeno potapljanje v morske globine in druženje s prijatelji v prijetni atmosferi.

    Startnina za tabor znaša 20 EUR in se poravna na kraju dogodka. Zbran znesek bo služil za pokritje stroškov varnostnih potapljačev in organizacije dogodka. Preostanek denarja pa se bo namenil za zabavo, ki bo na sporedu v nedeljo zvečer.

    V avtokampu bomo rezervirali nekaj sosednjih parcel, tako da bomo lahko vsi na kupu. V ta namen je potrebno potrditi svoj prihod na jure@h2oteam.com do četrtka 21.7. zvečer. Tisti, ki se ne bodo javili, si bodo prostor za kampiranje poiskali sami. Glede na višek sezone obstaja velika verjetnost, da bodo avtokamp in okoliški apartmaji v celoti zasedeni. Cenik lahko vidite na spletni strani avtokampa http://www.camping-adriatic.com/sl/marina-kamp-labin/cenik . Okvirna cena bivanja za tri dni znaša 35 EUR/osebo v primeru, če je na eni parceli 6 ljudi, 2 šotora in 2 avtomobila. Vse dodatne informacije bodo sproti objavljene na forumu.

    Vsi, ki bi se radi tabora udeležili ste vabljeni, da se nam pridružite!

    Lep pozdrav!

    H2O team

    #25074

    Jure Daić
    Admin

    Seznam prijavljenih se je začel polnit:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva Lozic

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    S seboj lahko pripeljete boljše polovice, kolege,…

    Ob večerih bodo organizirana predavanja, več o tem bo objavljeno kmalu.

    LP Jure

    #25075

    Jure Daić
    Admin

    Ob prijavi navedite želje glede nastanitve (si jo boste iskali sami, boste v nasem taboru, imate sotor, iščete cimra,… :D :D :D ).

    Dopolnjen seznam:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva Lozic

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    9. Miran Krajnc

    10. Kristijan Krajnc

    11. Miran Rojko

    LP Jure

    P.S. Kaj pa je z našimi lovci? Šauperl, Marksl, Furman, Ješovnik,….

    #25076

    Jure Daić
    Admin

    Seznam se počasi polni:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva Lozic

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    9. Miran Krajnc

    10. Kristijan Krajnc

    11. Miran Rojko

    12. Veronika Ivančević

    13. Nuša Žgajnar

    14. Anton Arnšek

    LP Jure

    #25077

    Sauperl
    Član

    Osebno bi šel, če bi imel čas.

    Me je vedno mikalo in upam, da se bom vam lahko enkrat pridružil in poiskusil pravo globino brez puške vrjetno.

    Imejte se fajn , pa čimveč globokih in varnih potopov-

    #25078

    končno po dolgem času spet online :)

    v glavnem…upam da se vidimo v čimvečjem številu. Komaj čakam da po dolgem času spet “zatauhamo” skupaj 😉

    organizirana bojo tudi razna predavanja ( iz moje strani o varnem potapljanju in prvi pomoči )… kot omenjeno bo vse skupaj namenjeno druženju in doseganju maximalnih globin pod nadzorom in predvsem varno!!!

    komaj čakam da se vidimo…

    #25079

    Jure Daić
    Admin

    Đuro, dobrodošel na forumu. :D :D :D Lepo, da si se ponovno pridružil. Kaj se je zgodilo s tvojim starim imenom ni jasno nikomur. Tvoji posti pa so vseeno ostali na forumu.

    Do sedaj se nas je zbralo veliko število, računam pa na zamudnike, ki se bodo odločili še zadnji trenutek. Če bo še kako mesto prosto,..

    LP Jure

    #25080

    hvala za dobrodošlico 😆

    še to, vsak udeleženec bo dobil tudi svoj graf potopa in hkrati tudi dokazilo o najglobjem potopu! Na žalost pa je zmanjkalo okvirjev da bi si lahko potem doma dali na steno 😆

    #25081

    Jure Daić
    Admin

    Kompan ima nov interface za D3 8) 8) 8) in vam bo po želji prenesel profile potopov na računalnik.

    LP Jure

    #25082

    Jure Daić
    Admin

    Danes (četrtek) zvečer se izteče rok za prijavo. Po tem terminu se bo možno prijavit, nastanitev pa si bodo zamudniki iskali sami. Lahko se zgodi, da bodo vse nastanitvene kapacitete zasedene.

    Dopolnjen seznam:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    9. Miran Krajnc

    10. Kristijan Krajnc

    11. Miran Rojko

    12. Veronika Ivančević

    13. Nuša Žgajnar

    14. Anton Arnšek

    15. Milan Marko

    16. Robert Tašič

    Jaz bom pripravil predavanje o lovskih skrivnostih in koristnih nasvetih lova na zobatce. Najboljše obdobje za lov na zobatce se prične po avgustu, tako bodo udeleženci tabora naoroženi z novim znanjem z lahkoto lovili carja morskih globin!!! 😉 😉 😉

    LP Jure

    #25083

    Milan
    Član

    hello !

    Grem na training camp v Rabac……. imam prosto mesto za dve osebi v avtomobilu, če se mi kdo pridruži si lahko porazdelimo stroške prevoza…… Jaz lahko štartam iz MB in koga poberem tudi na poti……. Moj namen pa je štartati že v četrtek ali pa mogoče najkasneje v petek. Seveda vse po dogovoru in usklajevanju……

    LP

    #25084

    Jure Daić
    Admin

    Danes se je iztek rok za prijavo.

    Tenutno so prijavljeni:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    9. Miran Krajnc

    10. Kristijan Krajnc

    11. Miran Rojko

    12. Veronika Ivančević

    13. Nuša Žgajnar

    14. Anton Arnšek

    15. Milan Marko

    16. Robert Tašič

    17. Andro Razboršek

    18. Gašper Možina

    19. Žiga Žigman

    20. Merita Bajraktari

    + nekaj punc, ki se ne bodo potapljale.

    Zamudniki se še lahko vedno prijavljate (pohitite). Ne garantiramo, da bodo ostala prosta mesta.

    LP Jure

    #25085

    lep pozdrav

    moja boljša polovica in jaz sma pravkar prispela v sveto marino

    voda je še slana in mokra pa tudi hladno pivo majo v oštariji 8)

    se kmalu vidimo, če pa pride kdo dol kaj prej pa naj javi da dam pivo na hladno 😉

    #25086

    SasoJ
    Član

    Tak,

    pa sem se ponovno registriral :D

    Daić wrote:


    P.S. Kaj pa je z našimi lovci? Šauperl, Marksl, Furman, Ješovnik,….

    Ješovnik, se posveča familiji :love: in je omejen na 20 NM levo, desno ali ven iz Murterja, kjer skrbi da podmladek ne krepne od lakote….

    Sicer pa ne vem če bi vam zasedal mesta in paral živce, saj si lahko teh 4 do 5m globine izmerim tudi sam…. 😈

    lepo se imejte in uživajte

    pa po pameti…

    lp

    s

    #25087

    Jure Daić
    Admin

    SašoJ wrote:

    Tak,

    pa sem se ponovno registriral :D

    Daić wrote:


    P.S. Kaj pa je z našimi lovci? Šauperl, Marksl, Furman, Ješovnik,….

    Ješovnik, se posveča familiji :love: in je omejen na 20 NM levo, desno ali ven iz Murterja, kjer skrbi da podmladek ne krepne od lakote….

    Sicer pa ne vem če bi vam zasedal mesta in paral živce, saj si lahko teh 4 do 5m globine izmerim tudi sam…. 😈

    lepo se imejte in uživajte

    pa po pameti…

    lp

    s

    Globino si že lahko izmeriš sam. Samo za varno napredovanje pa je to idealna priložnost.

    LP Jure

    #25088

    Jure Daić
    Admin

    Do pričetka H2O team training camp-a so samo še trije dnevi. Sedaj je skrajni čas, da se porazdelimo po avtomobilih in šotorih, tako, da bodo stroški čim nižji ter, da bo na rezerviranih parcelah dovolj prostora za vse. Naše parcele so številke D 8, 9 in 10. Najdete jih na zemljevidu v prvem postu http://forum.h2oteam.com/post16837.html#p16837 . Ko pridete v avtokamp poiščite Jureta Kompana, ki vam bo pokazal kje postavite šotor, da bodo parcele optimalno izkoriščene in praktično razporejene. Kompanov tel. je 040 454 995, kontaktirajte ga preko sms. Lahko kličete tudi mene na moj HR tel. 00385/99 405 01 97.

    Okviren urnik tabora:

    Petek

    – od 13.00 možna prijava v avtokampu

    – 20.00 sestanek in dogovor o poteku tabora ter varnostnih pravilih, ki jih bo potrebno upoštevati

    – 21.00 predavanje o varnem potapljanju in prvi pomoči (Jure K.) in večerna debata

    Sobota

    – od 8.00 do 12.00 organizirano globinsko potapljanje

    – od 12.00 do 16.00 čas za kosilo in počitek

    – od 16.00 do 18.00 organizirano globinsko potapljanje

    – od 18.00 do 20.00 čas za večerjo

    – od 20.00 predavanje o lovskih skrivnostih in koristnih nasvetih lova na zobatce (Jure D.) in večerna debata

    Nedelja

    – od 8.00 do 12.00 organizirano globinsko potapljanje

    – od 12.00 do 16.00 čas za kosilo in počitek

    – od 16.00 do 18.00 organizirano globinsko potapljanje

    – od 18.00 do 20.00 čas za večerjo

    – od 20.00 party time

    Ponedeljek

    – od 8.00 do 10.00 organizirano globinsko potapljanje

    – od 10.00 do 12.00 pospravljanje šotorov in pakiranje

    – do 12.00 odjava iz avtokampa

    – od 12.00 do večera proste aktivnosti po želji

    Celotno dogajanje temelji na druženju v prijetni atmosferi, zato ne bo strogega režima in pravil. Edina pravila, ki jih bo potrebno upoštevati bodo v vodi med potapljanjem!

    Pot do Sv. Marine:

    Ko se peljete po avtocesti iz Slovenije proti Reki zavijete pred Reko na odcep za Opatijo. Ko se peljete proti Opatiji se držite ceste za Lovran – Ičiči in ne zavijete v center Opatije. Po tej cesti se vozite vse do Lovrana – Ičićev – Moščeničke Drage proti Brseču – Sv. Nedelji – vse do centra Labina, od koder vas naprej vodijo table proti kampu Sv. Marina.

    Čim prej mi vsi udeleženci javite s kom se boste peljali in s kom si boste delili šotor. Te informacije potrebujemo nujno, da vemo, kako razporediti prostor na rezerviranih parcelah!!! Sporočite tudi, če imate v avtu prostor, da še koga peljete in od kod krenete (okolica LJ ali MB).

    Tenutno so prijavljeni:

    1. Jure Daic

    2. Jure Kompan

    3. Antonio Koderman

    4. Andrej Ropret

    5. Rok

    6. Eva

    7. Matej Bergoč

    8. Peter Rakuša

    9. Miran Krajnc

    10. Kristijan Krajnc

    11. Miran Rojko

    12. Veronika Ivančević

    13. Nuša Žgajnar

    14. Anton Arnšek

    15. Milan Marko

    16. Robert Tašič

    17. Andro Razboršek

    18. Gašper Možina

    19. Timotej Akrapovič

    20. Davorin Fink

    21. Jernej Kelbič

    22. Miran Matis

    + nekaj punc, ki se ne bodo potapljale.

    Se vidimo kmalu!

    LP Jure

    #25089

    Jure Daić
    Admin

    Še nekaj. S seboj lahko prinesete karkoli, za popsetritev dogajanja. Kak namig, družabne igre, domače dobrote, nagrada za najglobljega H2O teamovca,….

    Zamudniki se še lahko vedno prijavijo. Če slučajno kdo od prijavljenih ne bo prišel mi naj to javi.

    LP Jure

    #25090

    da nebo nepotrebnega klicarjenja…jaz sem na parceli B2, do nje se pride če grete od recepcije naravnost po cesti proti morju, čisto na koncu je na levi zelen šotor z zelenim predprostorom, skoraj ni za zgrešit, če pa kdo slučajno ne najde pa lahko napiše sms ali pokliče, ko se najdemo pa vam pokažem parcele in se razporedimo…

    se vidimo

    #25091

    Če kdo nima prevoza se mi lahko pridruži. Zaenkrat sem sam v avtu. Štartat nameravam v petek zjutraj iz Novega mesta. Lahko grem tudi čez Ljubljano. Kontakt 031 779 393.

    #25092

    BostjanR81
    Član

    Če se ima gdo namen udeležiti treninga samo za 1 dan, se nama lahko pridruži-s punco grema v nedeljo zjutraj iz LJ in se vračama proti večeru.

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh