H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti H2O team Robinson 2012

H2O team Robinson 2012

  • Avtor
    Prispevki
  • #26676

    zubatac
    Član

    martin09 wrote:

    Zubatac, hujši si težko od moje ”predrage. Če me bo spustila za par dni na lov, se z veseljem pridružim na ZVERINI. Moj 3-metrski čolniček namreč ne pride v poštev za kakšne podvige. Sem pa totalno konflikten, zdolgočasen, nekomunikativen, zamerljiv, nevoščljiv, trmast, izbirčen, težaven, skratka popolnoma idealen za družbo :P :rock:

    :mrgreen: točno tebe sem imel v mislih, da se mi pridružiš

    #26677

    martin09
    Član

    E, vidiššš, to je to 😆

    Heh, me je res zanimal, kakšen bo odziv. Moram rečt, da je bil v okvirih pričakovanj…ni vam doktorjem ravno do družbe zelencev 😳

    #26678

    zubatac
    Član

    martin09 wrote:

    E, vidiššš, to je to 😆

    Heh, me je res zanimal, kakšen bo odziv. Moram rečt, da je bil v okvirih pričakovanj…ni vam doktorjem ravno do družbe zelencev 😳

    jaz sem resno mislil, mater 🙄

    #26679

    Milan
    Član

    Zubatac, dobrodošel….. Ne bojimo se te zakaj,,, kdo bi se te bal. Točno tako si velik kot en ud nekaterih najmočnejših podvodnih ragbijašev……Tilenova roka,,,, al pa moja noga……. :D :D :D Ni straha Samo gvir vzemi, ker lufta pa maš :realmad:

    #26680

    zubatac
    Član

    Milan wrote:

    Zubatac, dobrodošel….. Ne bojimo se te zakaj,,, kdo bi se te bal. Točno tako si velik kot en ud nekaterih najmočnejših podvodnih ragbijašev……Tilenova roka,,,, al pa moja noga……. :D :D :D Ni straha Samo gvir vzemi, ker lufta pa maš :realmad:

    Po tisti sliki na FB ste bolj mroži kot pa ragbijaši

    Ha,ha kup “mišic” :gdrool:

    #26681

    Milan
    Član

    Mroži ja mroži…. Saj to nam je v ponos… Le pomisli koliko rib mroži polovijo in pojejo, pa niso niti malo atletski…… :gdrool:

    #26682

    martin09
    Član

    zubatac wrote:

    martin09 wrote:

    E, vidiššš, to je to 😆

    Heh, me je res zanimal, kakšen bo odziv. Moram rečt, da je bil v okvirih pričakovanj…ni vam doktorjem ravno do družbe zelencev 😳

    jaz sem resno mislil, mater 🙄

    Jappp, že brusim ašto :dance:

    #26683

    ALANYA
    Član

    Zubo, dobrodošel. Dobro si napisal, da ti takšno druženje bolj “sede” kot pa “točke”.

    lp, Aleš

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh