H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti H2O team novoletna zabava

H2O team novoletna zabava

  • Avtor
    Prispevki
  • #8470

    Jure Daić
    Admin

    Bliža se novo leto in nastopil je čas, da se ponovno zberemo ter se skupaj poveselimo na novoletni zabavi. Dobimo se v soboto 14.12. ob 18.00 uri v gostilni Vernik v Bezeni. Za dobro voljo, hrano in pijačo bo poskrbljeno. ”After party” do jutranjih ur bo v Mački na Lentu.

    Za člane H2O team-a se bo pobirala kotizacija 7 EUR, za nečlane pa 17 EUR, ki vključuje hrano in pijačo. Prijave sprejemamo do srede, 11. decembra na jure@h2oteam.com. Prijave so obvezne!

    LP Jure

    P.S. Utrinki iz lanske zabave: http://forum.h2oteam.com/potapljaske-aktivnosti/h2o-team-novoletna-zabava-t2576.html?hilit=novoletna%20zabava#p19891.

    #28949

    Jure Daić
    Admin

    Naj vas spomnim, daje to soboto 14.12. ob 18.00 uri v gostilni Vernik v Bezeni H2O team novoletna zabava. ”After party” do jutranjih ur bo v Mački na Lentu. Prijave sprejemamo do srede, 11. decembra na jure@h2oteam.com. Prijave so obvezne in prosimo, da pohitite s prijavami!

    LP Jure

    P.S. Od 15:30 do 17:00 bomo imeli na Pristanu skupen trening, potem pa direktno na novoletno zabavo!

    #28950

    Andrejurak
    Član

    [youtube]4ah4YSscgVs[/youtube]

    #28951

    Jure Daić
    Admin

    Ta video pa zmaga na pune ne! :D :D :D Se vidimo jutri. Pa ne pozabit od 15:30 do 17:00 je trening na Pristanu. Vstopamo ob 15:15.

    LP Jure

    #28952

    :D boste dali kake slike gor?

    #28953

    Jure Daić
    Admin

    Dobro da si me spomnil na slike. :D Bilo je super, imeli smo se tako kot vedno, dobro volje ni zmanjkalo. Na žalost so vse slike samo iz večerje, slike iz partyja pa so v mapi cenzura! 😆 😆 😆 Kdo je zamudil si je sam kriv,…. 😈

    LP Jure

    #28954

    Jure Daić
    Admin

    in še slike parov,… 😉

    #28955

    BostjanR81
    Član

    tazadnji par je pa najbolj pristen pa nenaveličan…pomoje je še čist sveže ;) :mrgreen:

    #28956

    majkl
    Član

    :love:

    :gdrool:

    #28957

    Andrejurak
    Član

    Bošti, veš kaj pa jaz tuhtam…kdo od njiju ma žensko vlogo? Ne morem se odločit… :smoke:

    #28958

    Andrejurak wrote:

    Bošti, veš kaj pa jaz tuhtam…kdo od njiju ma žensko vlogo? Ne morem se odločit… :smoke:

    thahahhsahha

    #28959

    BostjanR81
    Član

    Andrejurak wrote:

    Bošti, veš kaj pa jaz tuhtam…kdo od njiju ma žensko vlogo? Ne morem se odločit… :smoke:

    Težka je, pomoje mata zlo enakopravno zvezo :mrgreen:

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh