H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum POTAPLJANJE NA VDIH – APNEA apnea tekmovanja Globinsko svetovno prvenstvo 2011

Globinsko svetovno prvenstvo 2011

  • Avtor
    Prispevki
  • #24043

    Jure Daić
    Admin

    KAJ PA KO JE TONI DOBIL SUUNTO D6i!!!!! :cheers: :wave: :olympic: :drink: :rock: :pray: :drunk: :rolleyes:


    Drum roll please!!! Here are the 2011 “Best of the Best Aida Award Winners!

    Best Male Freediver; William Trubridge

    Best Female Freediver; Natalia Molchanova

    Best Male Newcomer; Antonio Koderman

    Best Female Newcomer; Jody Fisher

    Best Instructor; William Winram

    Best Coach ; Martin Zajac

    Best Judge; Grant Graves

    Best Aida Volunteer; Carla Hanson

    Best Athletic Sportsmanship; Goran Colak

    Congratulations to all the winners and thank you to all who voted. Many athletes were recognized and deserving!

    the Best Freedivers and Newcomers will receive a Suunto d6i and the other winner will get a Suunto d4i.

    #24044

    Zasluženo , bravo ! :clap:

    #24045

    gnioco
    Član

    Bravoo Toni, res zasluženo! Čestitke :wave:

    #24046

    antonio
    Član

    hvala vsem, ki ste glasovali za mene. res si nisem mislil :)))

    lp

    #24047

    BostjanR81
    Član

    Čestitke Toni! Povsem zasluženo!

    #24048

    Killa
    Član

    antonio wrote:

    hvala vsem, ki ste glasovali za mene. res si nisem mislil :)))

    lp

    Kako si nisi mislil, a se ti zdi, da je bil še kak novinec kje blizu tvojim globinam?

    In zmagal nisi zaradi slovenskih glasov, ampak zato, ker so tvoje izjemne rezultate opazili tudi drugod.

    Čestitke.

    #24049

    ropretster
    Član

    Quote:

    Kako si nisi mislil, a se ti zdi, da je bil še kak novinec kje blizu tvojim globinam?

    In zmagal nisi zaradi slovenskih glasov, ampak zato, ker so tvoje izjemne rezultate opazili tudi drugod.

    no, da ne bo pomote…tudi “slovenski glasovi” so pomagali.

    #24050

    Jure Daić
    Admin

    Killa wrote:

    Kako si nisi mislil, a se ti zdi, da je bil še kak novinec kje blizu tvojim globinam?

    Iskreno povedano si nisem mislil, da bo Toni zmagal, čeprav sem si to iz srca želel!!! V konkurenci je imel Mat Malina, ki se je na SP potil globlje od Tonija v kar dveh disciplinah in osvojil 2. ter 4. mesto. Malina pa ni pravi novinec, ker je na sebe opozoril že v 2010. Branko Petrović je bil svetovni prvak v STA +9min 30s (CMAS) in naredil je DR v STA 12min 11s, ki je kar 46s boljši od WR. Največ možnosti sem dal ravno Branku. Je pa Tonijeva proglasitev za naj novinca toliko več vredna, saj je zmagal v izredno močni konkurenci!!! Zato še 1x bravo!!! Toni pa naj to izkoristi za motivacijo za naprej.

    Če gledamo AIDA lestvico vseh časov nastopov v FIM je Toni na 5. mestu. Od njega so šli globlje samo Herbert Nitsch, Martin Stepanek, William Trubridge in Mateuz Malina.

    LP Jure

    #24051

    Andrejurak
    Član

    Tole diši po pivu, svaka čast :wave: .

    lp Andrej

    #24052

    Ziga
    Član

    Čestitke Toni za nagrado in izredne dosežke.

    #24053

    mislim da si je toni nabral točke za best newcomer na after partyu tekmovanja 😆 😆

    ČESTITKE!!!! 😉

    #24054

    Čestitam Toni!

    #24055

    antonio
    Član

    pozdravljeni,

    končno je prispel suunto D6i black. ura je neverjetno lepa za moj okus :love: . Hvala vsem, ki ste glasovali za mene!!!!! že čaka na nove izzive.

    še par fotk:

    #24056

    gnioco
    Član

    Bravoo, zasluženo. Res je lepa…a to kar po pošti dobiš? Ni nobene podelitve ali kaj takega?

    lp

    #24057

    Killa
    Član

    matr, zakaj je ta tako lepa, D4 pa tako grda? Itak bom pa jaz nabavil D9i :smoke: (sanja svinja kukuruz)

    #24058

    BostjanR81
    Član

    uživaj ob novi igrački Tonč! :)

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh