H2O team potapljanje

Home redesign H2O team forum KLUB IN ČLANI aktivnosti Božični potop Drava 2005

Božični potop Drava 2005

  • Avtor
    Prispevki
  • #12560

    Jaz sem nas prijavil pri Bojanu in sicer: Daić, Kompan, Štampfer (upam da bo zdrav), Primož in seveda sebe. Pa rekel sem da mogoče še kdo ker nisem vedel kak točno je na stvari.

    #12561

    rebeka
    Član

    torej : VSI, KI ŽELITE …. DRAVA KLIČE….

    ČIMPREJ SE PRIJAVITE PRI BOJANU, KER SICER BOSTE BREZ MAJČKE IN HRANE :-)

    :-)

    #12562

    Kaj pa ,če prodamo smrekico za majčke in malico .Kaj je v vodi , je vse naše kaj? 😈

    #12563

    rebeka
    Član

    primož….. :-) …….razunam na tebe in ostale apneeke 😈

    nekdo pa mora poskrbet za živžav ahhahhhahahahaha

    :-) 😈 :-)

    #12564

    Jure Daić
    Admin

    Kdror je zamudil si je sam kriv!!!

    V Dravi je blo zakon, mraza je bil znosen, čega pa prava!!!!

    Vidljivos je bila za Dravo nenavadno dobra, čeprav je bila lani ob enakem času še boljša. Spet sem visdel ogromno školjk, toliko kot jih je v Dravi jih ni niti v gojiščih.

    Potapljaška obleka je dobro opravila svoj namen, zeblo me je samo v obraz, ostali deli telesa pa so ostali na toplem.

    Primož ni mogel iz svoje kože in je ribe lovil (tudi vlovil) kar z roko, pa še kapitalca po vrhu.

    Spet smo iz Drave potegnili kolo, s katerim smo se potem vo Lentu vozili, s Sandijem sma prikazala še en akrobatski skok v Drvavo.

    Današnjki krst se je končal brez poškodb!!!

    LP Jure

    P.S. Slike bodo kmalu na naši strani.

    #12565

    Duro
    Član

    Daić glede na to kolk napak maš v tekstu sklepam da še te zdaj zebe 😆

    ma res blo je noro dobro….sam hudo mrzlo!!! mel sn manjše težave zarad moje čudne frizure in mi obleka na obrazu ni fajn dihtala tak da me je že pri skoku čisto zalilo 🙄

    drgač pa brez besed pa naslednje leto spet!!

    #12566

    Letos je bilo še boljše kot lani se mi zdi. Organizacija je bila zelo dobra pa tudi udeležba. Seveda sem moral zamudit tako da sem prišel menda ene 5 min pred skokom v vodo. Na hitro sem postavil rekord v oblačenju potapljaške obleke tak da me niso rabli predolgo čakat 🙄 .

    Bilo je super. Voda hladnješa kot lani vidljivost pa nekoliko slabša. Škoda. Vse skupaj pa ni oviralo Primoža, da nebi ujel ribe. :clap: Upam, da niste tistega kje pojedli.

    V glavnem iz vode smo spet prišli zadnji in z biciklom…

    Pa je spet minil en božič.

    #12567

    rebeka
    Član

    sansan je pozabil omenit, da se je na krstu zagrebo za rablja :-)

    samo v info, krstili smo vse, ki so bili prvič v DRAVI. resnici na ljubo jih je večina hitro spičla “domov ali k svojim družinam” hahahhaha :-) bravo iztok hahahahhahahaha

    naše omizje je izbralo izjavo, misel ……. božičnega potopa 2005, brez konkurence je zmagala izjava g. iztoka : ” nekateri so odšli že domov ali k svojim družinam” ….ja tak ja to pri potapljačih….domov ali k svojim družinam.

    torej krstili smo 2 x blejčane in 2 x radioaktivne iz krškega. brez krvi…škoda. mariborčani pa, ki ste magnili….nismo pozabli…krst ne uide nikomur :-)

    kdor je bil v ponedeljek v gostilni verdnik je pa mel čisto friško ribo…iz drave…ala šauperl hahahhahahha

    :-)

    #12568

    Logar
    Član

    Moje mnenje:

    Ne vem zakaj ti ti krsti toliko pomenijo. Ajde, potapljaške še nekak prebavim, ampak ta za v Dravo je bil pa čisto brez potrebe. Ljudje pridejo 150 km daleč na potop in druženje, pol jih pa siliš da se po eni gostilni valajo po tleh.

    Ne delaj nam več tega, ker bi radi ostali v dobrih odnosih z ostalimi klubi in potapljači.

    Drugac pa vsa cast Bojanu za organizacijo in pojedino v RT. Vse je dobro izpadlo razen krsta

    #12569

    Heheh ja Iztok je res izjavil tapravo. Kaj če bi dali to naslednje leto na maji. kao “najprej v Dravo pol pa domov.. ali k svojim družinam” by Iztok. 😈 😈

    Za rablja pa sem se jaz samo malo privajal, tak da naslednjič ni milosti.

    #12570

    rebeka
    Član

    si pa nataknjen logar. kaj je te blo tak strasnega na tem krstu …. malo po riti s plavutjo in kozarec drave in zahvala dravi. res grozno:-(

    se opravicujem vsem stirim, ki so trpeli ….. in če zaradi tega ne bos v dobrih odnosih z ostalimi…..dvomim, da bi to lahko bil vzrok…mogoče se moraš malo zamislit nad samo…..jaz se z vsemi dobro razumem, verjetno tud zaradi takih zajebancij kot je bil ta krst v nedeljo.

    :-)

    #12571

    Logar
    Član

    Povsem nepotrebno je bilo to – samo to bi rad povedal. Oni strije veseljaki so to dobro prestali, niso pizdili, samo ne vem zakaj. meni sigurno ne bi bilo vsec ce bi kdo poskusal s kakim krstom ko bom sel prvic nekam v organizaciji enega drugega kluba. Da ne bodo slucajno mislili da smo vsi v PDM tak nori na krste in bo kdo razocaran ce ne bom sodeloval. Potapljaski krst je eno – ko prvic dihas pod morsko gladino – za vsako pi……. pa res ni treba ljudi s plavutko pretepat

    #12572

    Zdravo vsem

    Res lepo, da nas se je zbrala kar lepa množica ki smo se udeležili božičnega potopa. Najbolj me pa veseli, da je apnejašev zmerom več.

    Glede krsta pa mislim, da ni nič narobe sam sem že bil tudi včasih krščen za še večje bedarije pa sem preživel. Res pa je da, če kdo ne bi želel biti krščen ga nihče ne bi silil. 👿

    KULI

    #12573

    Mojster
    Član
    #12574

    rebeka
    Član

    KONČNO :-)

    aje kaka cenzura padla……saj veš krvavi in :axe: krst

    :-)

    #12575

    Je že bil čas! 😆

    Cenzura je pa bila :gdrool:

    KULI

    #12576

    rebeka
    Član

    na dravi in tud kasneje v RT je bilo kar nekaj paparacov tak, da dajte fotke….da jih vidimo vsi :-)

    :-)

  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.
X
vrh